Järjehoidjad

Rajaleidja: Õigete viha

Alternatiivsed nimed:

Pathfinder: Wrath of the Righteous klassikaline RPG hea graafika ja helikujundusega. Selles mängus peate uurima ja päästma fantaasiamaailma.

Enne Pathfinder: Wrath of the Righteous mängimist peate otsustama tegelase kasuks. Võimalik ise luua või valida pakutavate hulgast.

Pärast seda peate tegema olulise toimingu, valides klassi:

  • Sõdalane
  • Jahimees
  • Inkvisiitor
  • kineetiline

Lugege klasside kohta valiku ajal. Kui mängu käigus selgub, et tegite valikuga vea, saab seda hiljem muuta.

Nüüd tuleb veel valida jumalik patroon ja võid mängima hakata.

jumalust jagunevad omakorda:

  1. Hea
  2. kurjus
  3. neutraalne
  4. Kaootiline

See on oluline parameeter, sest kõige ootamatumal hetkel võite jumaluselt olulist abi saada.

Mäng algab sellega, et haavatud peategelane kantakse kanderaamil Cenabrise linna peaväljakule. Pärast raskelt haavata saamist ei mäleta kangelane, kes ta on ja kuidas ta linnamüüride juurde jõudis. Õnneliku juhuse läbi läks mööda linna valitseja võimas draakon Terendelef. Pärast teie tegelase tervendamist käsib ta tal minna lõbutsema, sest linnas on pidu. Tähistuse katkestab ootamatult deemonite hordi ilmumine, mida juhib lord Duskari. Deemonite hordide juht jagab linna pooleks ja peategelane satub linna all asuvatesse koopasse.

Siin algab mäng ise. Uurime territooriumi, täidame süžee ülesandeid. Selle protsessi käigus näidatakse ja öeldakse teile, mis on mis. Esimene kongis on treening. Selle ülesande lõpus leiab teie kangelane iidse artefakti, mille inglid mingil eesmärgil katakombidesse jätsid, ja saab selles sisalduva jõu. Teel saate koguda assistentide rühma edasisteks rännakuteks, sest pärast uute maagiliste võimete saamist langeb teie õlgadele maailma päästmine või vastupidi - selle hävitamine, olenevalt sellest, millises suunas valite.

Pärast pinnale jõudmist saad lisaks jutule võtta endale lisaülesandeid, kogemusi ja raha teenida.

Põhimeeskond koosneb kuuest üksusest, mitmel neist võib olla taltsutatud loomi. Lisaks saab ülesannete täitmise käigus kaasa võtta veel kohatud tegelasi appi ja hulkuma, kaasas terve rahvamass.

Enne väljasõite on meeskonna koosseisul võimalus muutuda, kaasa võtta need üksused, mis eelseisvaks ülesandeks paremini sobivad.

Eskorthävitajate klasse on palju ja mõnikord juhtub, et tugevamate põhiomadustega üksus osutub arenedes mitte nii heaks. Keerulisemad klassid, vastupidi, ilmnevad teatud tasemete saavutamisel.

Lahingute ajal peate kulutama säästlikult maagiale ja selle täiendamiseks on vaja puhkust. Tugeva vaenlase otsa sattumine ilma maagilise arsenali kasutamise võimaluseta on ebasoovitav.

Pathfinder: Wrath of the Righteous tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Mängust leiate terve maailma, mis on täis maagiat ja palju kaasreisijaid! Alusta mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more