Järjehoidjad

Juhtiv

Alternatiivsed nimed: Leading, Leading mäng, sõda online

Leading Online - tasuta veebipõhine multiplayer online rollimäng, mis räägib meile korda Suures Isamaasõjas. Juhtiv online mäng on ideaalne kõigile, kes on väsinud lõputu domineerimine fantaasia ja ulme mängud ja armastab ajalugu, emakeelena maad. Tuleb märkida, muide, et mäng oli kirjutatud Leading Online arendajad SRÜ ja seetõttu võib õigustatult pidada emakeelena.

Liidetud Leading mängu ei võta kaua aega ja on selge, et igaüks, kes tahab liituda. Registreerimiseks peate sisestama:

· Karakteri nimi

· Password juurdepääsu mängu

· E-posti aadressi, mis saadetakse kirja, milles teatas, et registreerimine lõpule Leading

Süsteemi nõuded, et alustada mängides mängu online Leading minimaalne, sest mäng ei ole kliendi ja saab mängida igast arvutist, millel on internetiühendus.

Alguses mängu iga mängija on antud õigus valida pool, lippude all, kus ta hakkab võitlema

· Wehrmacht

· Punaarmee

Kui olete otsustanud koos külg, siis antakse auaste erasektori saanud, mis algab raske tee auväärne tiitel marssal armee. Tuleb märkida, et väga sõjaväes ei ole lihtsalt "show", et nad pakuvad juurdepääsu teatud privileegid, kus saab nautida ronida karjääriredelil. Üldiselt on need sama tugevusega ja analoogia taseme mängu. Lisaks sellele, et nende mängus, kui on süsteemi spetsialiseerumine. See on korraldatud nii, et laekumine eelkõige eriala määrab oma oskusi uuritud. Näiteks võite alati saada saladuslik ja raskesti gerilja hirmuäratav vaenlane sõdurid läbimatu metsa või vastupidi, et valida tee ülem, juhtiv rünnak ešelon võitlejad sulle lojaalne.

Juhtiv online mäng, mis on konstrueeritud nii, et kõik meetmed, mängija võib jagada kahte kategooriasse - võidelda ja mitte võidelda. Väljaspool lahingut mängija saab uuesti oma Ammusvyö omandada vajalikud seadmed ja alustada tööd. Ülesanded väärivad eraldi äramärkimist. Hämmastama õppekvaliteedi krunt mäng, tavaliselt veebipõhine tooteid ei ole julgustav sarnase kvaliteediga, kuid see mäng on tõeline erand. Jätkuv mängida juhtiv online kohtub erinevaid esemeid, mis aitavad mängijad:

· Vahemälu

· Point raadio

· Varjupaik

Lahingu süsteemi mängu - omakorda põhinev, mis tähendab, et kõik võrdsed jaguneb rakkude iga osaleja lahingus saab teatud arv tegevuse punkte, mis võimaldavad tal end kaitsta või teha rünnak. See sõltub sellest, kui palju teatud võimeid iseloomu, samuti selle pealkirja. Huvitav omadus on mäng, mängijad teevad oma käigud samaaegselt ja server siis täidab simulatsiooni võidelda ja teeb otsuse, mille omakorda on vaja kaaluda esiteks.

Huvitav mäng on fookuse puudumine klanni süsteem, et fännid mängida Leading üksi ei koge palju ebamugavust ja kuritarvitusi. Aga fännid leida uusi sõpru ja mängida mängu online Leading meeskond on hästi läbi mõeldud mõõtühikute süsteemi kaudu, kus mängijad saavad osaleda klann lahingud ja suhelda oma kolleegidega.

"Highlight" mäng on oma mängijad, sest publik on mäng kvalitatiivselt erinev teistest samalaadsetest toodetest. Chat sõnumeid alati modereeritud, ja saadud kaebuste läbivaatamiseks rekordajaga. Muide, haldamine mäng on alati valmis konstruktiivseks dialoogiks. Sarnast nähtust online mängimine on väga harva, reeglina administratsioon - selle ennasttäis ja ülespuhutud inimesed harva pöörama tähelepanu tavakasutajatel, kuid siin on kõik täpselt vastupidine. Selle tõttu mängu Leading muutub palju kenam kui teised, nagu tema mäng.

Kokkuvõtteks pean ütlema, et see mäng meeldib paljudele fännidele Suures Isamaasõjas, ajalugu oma kodumaa ja üldiselt kõigile neile, kes on väsinud hall igapäevatöö ja unistused süüvima Etapid aega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more