Järjehoidjad

Perfect World Mobile

Alternatiivsed nimed:

Perfect World Mobile on legendaarne MMORPG-mäng, mida saate mängida oma mobiilseadmes kõikjal. Mängust leiate ilusat koomiksistiilis graafikat. Väga sümpaatsed tegelased, hea häälega ja suurepäraselt valitud muusika. Mäng on väga atmosfääriline. Siin tuleb moodustada oma meeskond ja arendada sõdalaste oskusi. Avastage maailma ja täitke huvitavaid ülesandeid.

Enne alustamist külastate tegelaste toimetajat, kus loote tegelaskuju, valides tema välimuse ja nime.

Järgmisena on teil õppeprotsess, kuid mängima õppimine on lõbus ja üldse mitte keeruline. Pärast seda saate Perfect World Mobile'i iseseisvalt mängima hakata.

Mängu maailm on tohutu ja selleks, et teil oleks lihtsam sellest läbi reisida, on arendajad pakkunud sõidukitele palju võimalusi. Rassloomadest olenditeni, kes on võimelised õhus liikuma. Nende haldamine pole keeruline, piisab, kui seada suund, kuhu soovite liikuda.

Parim viis mängu alustamiseks on läbida huvitava süžeega kampaania, millest pole lihtne end lahti rebida. Kui olete sellega harjunud, saate reisidel kohatud tegelastelt täita täiendavaid ülesandeid.

Lisaks fantaasiamaailma elanikele kohtate ka kurikaela, kes üritavad hävitada teie väikest üksust. See võib viia muinasjutumaailma surmani, mille päästmisega peate mängu ajal tegelema.

Siin ootab Sind palju erinevaid tegevusi:

  • Täitke ülesandeid
  • Võitle kurjusega
  • Koguge meeskonda tugevaimad ja julgemad võitlejad
  • Hoolitse oma kodu eest
  • Avastage uskumatult suurt avatud maailma

See on nimekiri sellest, mida te tegema hakkate, kuid tegelikult on mängus veelgi huvitavamaid asju.

Alati on midagi uut. Lisatud uusi asukohti suures maailmas. Samal ajal vabanevad uued ülesanded ja ilmuvad tegelased, keda varem polnud. Arendajad lihtsalt ei lase sul igavleda.

Igapäevaselt sisse logides saate auhindu koos kodukaunistusega, ressursse relvade ja varustuse uuendamiseks ning kostüüme oma meeskonna võitlejatele.

Võistle PvP ja PvE lahingutes võitlejatega üle kogu maailma. Vestelge teiste mängijatega ja looge liite. Leia sõpru ja täida ühiseid ülesandeid.

Siinne võitlussüsteem pole keeruline, saate kindlasti kõigest hõlpsasti aru. Valige rünnaku sihtmärk ja otsustage, millal teie sõdalased erioskusi kasutavad. Need oskused on iga tegelase jaoks individuaalsed.

Lisaks taseme tõstmisele saavad kõik võitlejad tõusta võrra, kui suudate koguda selleks piisavalt tegelase fragmente.

Teie mugavuse huvides on saadaval mängusisene pood, kust saab päris raha või mänguvaluuta eest osta varustust, relvi või kodukaunistusi. Seda pole vaja teha, kuid nii saate arendajatele selle imelise mängu eest tänu avaldada.

Perfect World Mobile tasuta allalaadimine Android jaoks. Võite järgida sellel lehel olevat linki.

Hakka mängima kohe, uskumatult suur fantaasiamaailm ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more