Järjehoidjad

Perfect World

Alternatiivsed nimed: Ideaalses maailmas

Online mäng Perfect World - multiplayer RPG arenenud Hiinas. Mäng põhineb Hiina mütoloogia ja on vallutanud mitte ainult publiku miljoneid Ida maailmas, ja rongkäike ja edukalt Euroopa riikides. Vene versiooni release toimus 2008, mille järel kõik fännid «World of Warcraft» ja «Lineage 2" on olnud võimalus hinnata täielikuks kõik eelised Perfect World võrgus.

Ühine nendega ja saab muidugi eelregistreeritud. Siis kohe märkida, et tuntud kasutajatele posti teenuse Mail. ru registreerimise mängu Perfect World ei ole vaja, meil on vaja ainult anda oma e-mail. Muude mängijatele, kes soovivad liituda autentne mäng maailmas Perfect World Online registreerimine on midagi keeruline - aadressi sisestamiseks praegune e-posti konto, kasutajanime, parooli ja turvakoodi pilt. See on ilmselt kõik, teie registreerimine on lõppenud Perfect World.

Ilmne ja vaieldamatu eelis, siis ei saa "kiidelda" kõige mänguasjad online, saate nautida, alustades mängu mängida Perfect World Online. See on umbes luua märk, või pigem paindlik süsteem, mis pakkus meile arendajad, nn kohandamine. Game Perfect World ettepaneku luua ainulaadsuse, mida on võimalik täiendamise ja parandamise käigus peaaegu kõik oma välised parameetrid (osa keha, nägu, nina, huuled, silmad, kuni laiuse õpilane), samuti riietus esemed. On tulemusena on Perfect World mängivad mitte üks tavaline mäng kloonid, ja väga omapärane, loote iseloomu. Parim võistlused tõesti taandub väike hulk neid, kuid tegelikult on võimalused eespool kirjeldatud, see on keegi ei kahetse.

Game Perfect World on oma rassi

  • Inimesed, kellest mõned on sõdalased ja võlurid
  • Zoomorfide mis võib omakorda loomi
  • Oksiidid, kuskil lähedal veel tuttav meile päkapikud, kuid on tiivad

Samuti on veel klannid: "vana" ja "kahepaiksed" - müstiline ja salapärane olendid. Igal esindajal on teatud eelised teiste üle, mõned suurriigid ja mitmed Hiina etno-kiipide pilt. Iga "filiaal" on kahte liiki - Bol Bol magosposobny ja sõjakas. Play Perfect World olla üksi või liituda klanni / grupp, kuigi for the warm welcome paar tosinat taset juhtub tööle.

Kui olete mõelnud, siis on mitmeid funktsioone RPG, siis olete lõpuks otsustab mängida online mängu Perfect World, või seisma kõrvale. Enamasti, mäng ülesanded koosnevad eri (seoses komplekssuse ja sallivus) külalistele, et mängija saab NPC-märki. Peale töö, oma iseloomu ootab täieõiguslik olemasolu - ta saab sõpru, armuda ja luua perekond, on hobid ja arendada oma individuaalseid andeid.

Perfect World online mäng annab asukoht oma iseloomu 44 vahel, mis tegutsevad linnadevaheline portaale. Mine läbi selle - rõõm, muidugi mitte tasuta. Kuid poes saab osta mount (karu või panter), või sõita zoomorfsetena, kui ta ei pane pahaks. Noh, halvimal juhul saab matkata. Kuigi keegi selle paha? World välimus ...

Lühidalt, Perfect World online mäng, kus sa pead vaatama, nagu näitavad (ja isegi parima valgus! ) Ja elame reaalses müstiline elu omasuguseid. Minu arvates kapten üritas Celestial halb ... noh, vähemalt siin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more