Järjehoidjad

HUKKUMINE

Alternatiivsed nimed:

PERISH on esimese inimese tulistamismäng, mida saate mängida arvutis. Mängul on hea graafika ja kvaliteetne häälnäitlemine.

Seekord saab sinust puhastustule elanik. Sinu tegelane on vaim nimega Amietri, kes on määratud igavesele elule varjus. Vabaduse saamiseks tehke Orpheuse rituaale. Õnneks pole peategelane kehatu kummitus, vaid käegakatsutav sõdalane, vaenlastele väga ohtlik.

  • Avastage allilma
  • Jahtige kadunud hingi, hävitage need ja müüge säilmed preestritele
  • Laiendage oma isiklikku surmavate relvade arsenali
  • Ritage oma tee varjude maailmast Elysiumi
  • Hävitage väikesed jumalused, kes teie teele jäävad

See on väike nimekiri ülesannetest, mida peate kampaania ajal täitma.

PERISHi mängimine on lihtsam, kui läbite väikese koolituse ja omandate põhilised juhtimisoskused. Kui olete selle žanri mänge juba mänginud, võite selle sammu vahele jätta.

Sul ei hakka igav, mäng koosneb lõpututest lahingutest erinevates kohtades. Hautaguse elu, kuhu teie kangelane sattus, on sünge, kuid samas ilus. Maastikud ja iidne arhitektuur näevad välja uskumatult maalilised. Kuid ärge kaotage keskendumist kohalike vaatamisväärsuste imetlemisel, vaenlased peidavad end iga nurga taga ja teie ümber varjudes. Lisaks selle sünge koha lihtsatele elanikele, mida teil pole raske hävitada, kohtate ka kohalikke ülemusi. Need on väikesed jumalused, keda võib olla raske võita. Mõnel neist peate kulutama mitu katset, kuni leiate õige taktika. Just õige taktika toob suurimaid tulemusi. Edasiminek, isegi kui teie tegelane on relvastatud kõige surmavama relvaga, pole parim valik. Otsige vaenlase nõrkusi ja kasutage neid.

Koletiste loomisel said arendajad inspiratsiooni erinevate kultuuride mütoloogiast, seega ärge imestage, kui mõned koletised teile tuttavad tunduvad.

Mängu edenedes kohtute tugevamate vastastega, kuid teie oskused ja ka peategelase tugevus kasvavad koos kogemustega.

Relvade nimekiri, mida saab arsenali lisada, on tohutu. Kümned kaunilt kaunistatud mõõgad, odad, pistodad ja kirved tagavad, et ka kõige nõudlikumad mängijad leiavad endale sobiva variandi. Samuti on rohkem pikamaarelvi, vibusid ja isegi tulirelvi.

Kampaaniat saab mängida üksi, kuid kõige huvitavam on seda teha koostöörežiimis. Kutsuge kuni kolm sõpra endaga mängima ja teil on neljal mängus palju lõbusam. Kuid ärge oodake liiga kerget võitu, sel juhul on AI piisavalt hea ja kohandub, et hoida teid huvitavana ja mitte liiga kerge mängida.

PERISH tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks see ei õnnestu. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt. Kontrolli, kas mäng on praegu soodusmüügis!

Installige mäng ja alustage mängimist, et aidata peategelasel pimedast puhastustulest välja pääseda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more