Järjehoidjad

PES 2012

Alternatiivsed nimed: PES 2012

Game PES 2012 on mitmekülgne multi-platvorm mäng, mis on välja töötatud žanri sport simulatsioon. See mäng on üheksas vabastamist seeria arvutimänge Pro Evolution Soccer ja üheteistkümnes sealhulgas kõik platvormid.

Alla PES 2012 saab kasutada soovitatud fail allalaadijad online mänge, samuti muud alad, mis pakuvad seda juurdepääsu. Tuleb märkida, et laadida Pro Evolution Soccer 2012, saate täiesti tasuta, sest see mäng kuulub tasuta mängud.

Hiljuti avaldatud uus versioon mäng - PES 2012 android. Nüüd lemmikloomad saab paigaldada android mängu Pro Evolution Soccer oma telefone.

In arvutimäng PES 2012 sa mängida täiesti uus kasutajaliides. Kontrolli valdkonnas, saate paralleelselt kaks mängijat. Sul on võimalik liikuda oma mängijaid, isegi kui neil ei ole ball. Tänu spetsiaalseid funktsioone saab avada teiste mängijatega.

Enne mängu Pro Evolution Soccer 2012, kas teie arvuti süsteemi seadeid nõutud spetsifikatsioonile

1) Core 2 Duo 2,0 GHz - protsessor.

2) 2 GB - RAM.

3) 6 GB - HDD (kõvaketas).

Kontrolli mängu PES 2012 on palju paranenud võrreldes eelmiste versioonidega mäng.

Graafika mäng PES 2012 ei ole palju muutunud. Kuid mõned näitajad on paranenud,

1) Realistlik mängijate näod.

2) täpsustamaks mängijad.

3) Parem valgustus ja varjud mängijad.

4) Muudatused füüsika palli.

5) Uuenda grid väravas.

In arvutimäng PES 2012 meeskond tegutseb koos ühe üksusena. Mängijaid meeskonnas toimub nii professionaalselt, et võistlejad ei mõista manöövreid ja komistavad teine ​​kaotus.

Game Pro Evolution Soccer 2012 on järgmised põhinäitajad:

1) rünnak. Sa pead püüdma tegutseda agressiivselt kui võimalik teha mängu huvitavamaks. Samuti suurendab meeskonnavaimu ja teha vastased närviline. Mängijad tegutsema mõistlikult, et nad on tõenäolisem, et hoida palli.

2) kaitse. Võidelda vaenlase kaitsemehhanisme selles versioonis on palju raskem. Kaitsjad põllule valitud parim positsioon, ja see võimaldab neil paremini näha vastane.

3) juhtimine. Mis erilist nuppu, saate liikuda kontrolli valitud mängija. Mängijad, kes ei hoia palli ära võtma vastased, andes oma meeskonna pass.

4) Maadlus. Kokkupõrked mängijate vahel muutunud palju tõsisem ja usutav. Nii saate täielikult kontrollida kõiki liikumist tema mängijad.

Mängus PES 2012 ootab teid täieliku omandiõiguse olukord, kõrgeima kvaliteediga pilte ja vaba mängustiil. Sa võid valida endale mängustiil, muuta kiirust palli.

Ja nii palju ootab sind huvitab põnev spordi mäng PES 2012!

Sukeldu maailma virtuaalsete jalgpalli PES 2012!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more