Järjehoidjad

Pet Pidu

Alternatiivsed nimed:

Hea mäng Pet Pidu väetid. Kui teie lapsel on kunagi olnud kodus või väikeloomad ei saa alustada loomade tõttu allergia või mõni muu haigus, kuid on väike neljajalgsed sõber on alati tõesti meeldib see mäng - sobivaim lahendus. Nüüd laps suudab hoolitseda beebi loomi nende arendamiseks ja sööt. Lisaks süsteemi pidevalt pakkuda, et täita huvitavaid külalistele ja ülesandeid. Rännakuid süsteem annab lisapunkte, lisatasud ja erinevaid kingitusi oma vähe olendid. Pet Party Online - see on imeline ja omamoodi mängu arendajad Plinga mängida. Siin Te võite saada boonuseid ja oma igapäevast külastamist. Viie päeva pärast, kui te regulaarselt iga päev, läks mäng, süsteem teeb teile üllatus kingitus, ja nii iga kord! Visualiseerida, mida see on umbes seda mängu, siis saab katsetada, klõpsates nupule «Proovi» allosas registreerimisvormi.

Enne seda pidi tegelema iga mängu Plinga, siis Pet Partei registreerimisest saab olema väga kiire. Täpsemalt registreerima ei pea, et alustada mängu saab lihtsalt lihtsalt sisse logida PP tema eelnevalt salvestatud andmed. Kui teil on see esimene tuttav, valmis olla asjaolu, et teil on täita eriline vorm. Et mängu interface arusaadavamaks keelt mängijaid, siis võib tõlkida vene keelde, asendades USA lipp üleval paremas nurgas (mis on mängu ekraani, mitte lehekülje mängu) Venemaa.

1. Keset mängu ekraani ees siis esitatakse registreerimistaotluse vorm. Soovi korral võite sisse logida oma konto Facebook, kui mitte - top box mängu nimega «E-mail» peavad esitama oma e-posti aadress.

2. Line "Password" on vaja, et täita oma unikaalse parool sisse oma isikliku konto. Soovitame valida tugevat parooli piisavalt mängida Pet Pidu oli ohutu ja usaldusväärne.

3. Järgmine süsteem palub teil sisestada kasutajanimi vastavas valdkonnas. See, kuidas sa hakkama haldamine ja Plinga selles ja teistes mängudes selle projekti jooksul alates registreerimise kord, siis kasutage oma konto ja sisestada teisi mänge selle arendaja.

4. Nii et saate täiendada oma registreerimise süsteem võimalikult kiiresti ja hakkas mängima Pet Party peate nõustuma kasutaja leping ja süsteemi eeskirjadele. Seda saab teha, pannes lind ees rida "Nõustun".

5. Kui soovite saada regulaarselt e-uudiskirja kirju haldamine, pane lind järgmine rida: "Ma tahan tellida", kui ei, siis võib jätta tühjaks.

6. Vajuta "Registreeru".

Nagu näha, on see mäng võib võluma lapsele hea pikka aega, lisaks mängib Pet Party tasuta ja sa ei pea installima täiendavat lõastamine.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more