Järjehoidjad

Phantomers

Alternatiivsed nimed:

Game Phantomers ellu jääda ja päästa maailm.

Novaya multiplayer online mäng Phantomers gamenet annavad kõigile sõjaväelaste lahingute fännidele võimaluse osaleda tuttavate maailma korra päästmise vastu võitlemisel. Mängu lugu räägib salajasest organisatsioonist Knosis terroristide rühmituste levikust üle maailma. Organisatsioonide juhid otsivad sõjalise riigipöörde kaudu oma korraldust ja võimu maailmas. Ühinenud Rahvaste Organisatsioon asutas oma luurebüroo kaudu erasõjalise firma Phantomers, mis hõlmab vabatahtlikke ja regulaarseid vägesid üle kogu maailma. Rahvustevahelise armee eesmärk on hävitada kõik Knosisa ja nende juhid.

Igrok sisenes ÜRO egiidi all armee, saades üheks meestest, kes andis korraldusi ülalt, on vaja toime tulla missiooniga puhastada eri riikide terroristide alasid. See esimene inimene laskur annab lahinguväljal reaalse tunde, kus sõdurid on varustatud ja relvastatud hammastega uusima tehnoloogiaga, kuulide lähedale, kuid lähima nurga tõttu võib lennata võidelda vaenlase droneiga või murda minu lööklaine mis suudab seinas teha suurt auk. Erioperatsioone viiakse läbi kogu maailmas, mängijad jõuavad džunglisse ja kõrbe, nad peavad läbi metsade metsama ja võitlema tänavatel. Asukohad on täidetud mitte ainult relvastatud vaenlase võitlejatega, sõdurid ootavad kõikjal ohtlikke püüniseid ja oskuslikult kavandatud sabotaaži.

Poprobovat ise kui hästi koolitatud professionaalne sõdur võib olla ainult siis, kui Phantomers laadib mängu kliendina, see on suurepärase kvaliteediga graafika, realistlikud tegelased, mis toimivad nagu reaalsed inimesed, palju kaasaegseid relvi ja seadmete hävitajaid. Muusikaline saatmine ja heliefektid loovad ainulaadse atmosfääri ja illusiooni tõelisel lahinguväljal.

Obzor mängud Phantomers.

Skachat Fantomers mäng võib olla praktiliselt kõikidel personaalarvutitel, sest see ei nõua spetsiaalseid süsteeminõudeid kõvaketta mälu ja vaba ruumi suurusele, seda isegi Windows XP vanemate versioonidega. Esmakordselt mängides tutvumine kasutajaga tutvub tema esimese märgiga, tema nimi on tema hüüdnimi. Mis puudutab algaja hüüdnime hästi relvastatud, siis on ta püstoli, masinapüssi ja snaipervintsi arsenalis taktikalise nuga. Hiljem, võitnud võitluskäigu, avatakse mängijad ja teised võitlejad:

  • Viktoriya, ta on noor tüdruk Venemaalt, vabatahtlik oma seadmetesse sisaldab kaitsva drone'i,
  • Molot võitleja Ameerika Ühendriikidest, puuteekraani kasutamise eelis;
  • Voron, Alžeeria palgasõdurid, andis välja õõnestava drone,
  • Chernaya kass, spetsiaalne agent, mis pärineb algselt Indoneesiast, turvatornid,
  • Bishop, Hollandi professionaal NATO sõdur, kasutab meisterlikult granaati kanderaketit.

Phantomers mäng, kus ravi mitte vähem mitmekesine kui asukoht ja sõdurid, kõik kuus neist - lahing ise võimaldab meil arendada isiklikke omadusi võita sellises režiimis, mida soovite valgusele teatud arvu vaenlasi saata. Team Deathmatch võimaldab teil võidelda teiste mängijate ees, kes istuvad monitori ees. Ühe võitlusliigi kahjustamine, mängijate lahingus üksteisega, ühe rühma eesmärk kahjustada vaenlase positsiooni ja teine ​​kaitsta oma baasi. Ülejäänud režiimid toetavad ka mängijatevahelist suhtlemist, kus ellujäänute võitnud meeskond.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more