Järjehoidjad

vaarao

Alternatiivsed nimed:

Pharaoh majandusstrateegia linnaehitussimulaatori elementidega. Mäng tuli välja juba ammu, sest selles olev graafika ei suuda kedagi realistlikkusega kõigutada, kuigi ilmumise hetkel oli see üks parimaid. Maailm tervikuna, kõik hooned ja üksused on joonistatud piisavalt detailselt. Atmosfäär on hästi renderdatud. Helikujundus on hea. Mängu võib vääriliselt pidada oma žanris üheks parimaks. Sellised mängud ei pea tingimata olema ülimoodsa graafikaga, et mängijale huvi pakkuda. Siin on vana klassika.

Enne vaarao mängimist peate valima mängurežiimi.

Siin on ettevõte, mis on jagatud viieks perioodiks. Kampaania läbimise ajal täidad määratud ülesanded, pärast edu saavutamist ootavad Sind uued raskemad ülesanded. Neid on mängus 36 pluss 4 täiendavat. Saate naasta mis tahes valitud ülesande juurde, et see uuesti läbi teha, võib-olla valida oma eesmärkide saavutamiseks muu strateegia.

Lisaks kampaaniale saad valida olemasolevate seast kaardi ja mängida nii vabas režiimis kui ka püüdes täita teatud mängu alguses seatud ülesandeid.

Raskusrežiim valitakse enne missiooni alustamist. See mõjutab alguses olemasolevaid ressursse ja jumalate soosingut.

Siin on viis jumalat ja igaüht neist tuleb mängu ajal abi saamiseks austada.

  • Osiris põllumajanduse ja Niiluse üleujutuste jumal
  • Ra kuningriigi jumal
  • Ptah käsitööjumal
  • Hävitusjumala komplekt
  • Kolde jumal

Igal jumalal peavad olema templid, muidu nad solvuvad ja sel juhul on teil kindlasti probleeme. Lisaks korraldage aeg-ajalt jumalatele pühendatud pühi. See võib olla kasumlik. Kui jumalad on puhkusega rahul, võivad nad saaki kahekordistada või laod ressurssidega täita.

Linna seisukorda on vaja jälgida ja vajalikud teenused õigeaegselt välja ehitada. Tuletõrjujad aitavad tulekahjuga võidelda, kuritegevusega võitlemiseks on vaja korrakaitsjaid. Arhitektid hoolitsevad selle eest, et kõik uued hooned oleksid projekteeritud ohutult.

Et elanikkond saaks puhata, on vaja mängumaju ja teatreid.

Ehitage võimalikult kiiresti palee ja maksukoguja maja. maksukogujat, mida vajate rohkem, kui teie linna elanikkond märkimisväärselt kasvab. Ainult nii saate täita linna eelarve. Maksude suuruse määrate ise.

Maailmakaart aitab luua kaubandust. Kaupade kohaletoimetamine on parim veeteed pidi, kuid selleks on vaja laevu, mida saab ehitada laevatehastes.

Ärge unustage teede ehitamist, see mõjutab oluliselt inimeste liikumiskiirust. Seega on ressursside tootmine ja kogumine palju kiirem.

Kõige keerulisemad ehitised on püramiidid, obeliskid ja suured templid. Nende ehitamiseks kulub palju ressursse, raha ja aega. Kuid tasu nende ehitamise eest on märkimisväärne. Jumalad on rahul ja premeerivad teid kindlasti.

Pharaoh tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Aidake vaaraol valitseda üht maailma vanimat tsivilisatsiooni, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more