Järjehoidjad

Igaviku sambad

Alternatiivsed nimed:

Pillars of Eternity on veel üks hea RPG-mäng. Mängu rahastasid mängijad ise. Vajalik summa koguti loetud päevadega. Mängul on üsna hea 3D graafika. Muusika on valitud vastavalt asukohtadele, et täiendada atmosfääri ja arendajad said sellega hästi hakkama. Mängus uurite maagilist maailma, arendades oma tegelast ja täites erinevaid ülesandeid.

Pärast käivitamist suunatakse teid tähemärkide redaktorisse. Valite oma rassi ja välimuse, valikuid on palju, kuid mitte liiga palju, nii et te ei jää selles jaotises kauaks. Pärast seda peate valima teise klassi.

Klasse kokku mängus 11

 1. Barbar
 2. Laulja
 3. Cypher
 4. Druid
 5. Võitleja
 6. munk
 7. Palladin
 8. Preester
 9. Ranger
 10. Seikleja
 11. Nõustaja

Sõltuvalt mängustiilist saate valida kaugusüksuse või vastupidi lähivõitlussõdalase. See on oluline parameeter, aga kuna sa pead reisima meeskonnaga, kes mängu ajal peale korjatakse, pole see nii oluline. Igal juhul on teie meeskonnas palju võitlejaid, kes üksteist täiendavad.

Niipea, kui hakkate mängima Pillars of Eternity, saate tunnistajaks salapärasele rituaalile, mille käigus teie kangelane omandab teatud võimed. Seejärel proovite välja selgitada kõik juhtunu üksikasjad ja siit algab põhilugu.

Lisaks põhisüžeele saate täita kõrvalülesandeid, mida saate kohtutud tegelaskujudelt. Need ülesanded võivad olla nii tähtsusetud ja tühised kui ka huvitavad ülesanded.

Mängu saab kiiresti läbi joosta, keskendudes ainult põhisüžeele, kuid selles saab veeta üsna palju aega.

Mängu võitlussüsteem on käigupõhine, seega olge valmis selleks, et mõned lahingud võivad võtta palju aega ja võib-olla peate need isegi mitme katsega läbima, muutes iga kord taktikat.

Lahingu ajal saate peatada, lülitudes planeerimisrežiimi, kus saate kiirustamata määrata kõigi oma meeskonna liikmete tegevuste jada.

loitsu tuleks kasutada ettevaatusega, kuna iga loits nõuab pärast loomist jahtumist.

Taseme tõustes saate õppida uusi oskusi ja parandada juba omandatud oskusi.

Kõigil teie väikese meeskonna sõdalastel on oma ajalugu ja iseloom. Nad võivad osaleda dialoogides või anda nõu ülesande täitmiseks.

Nende tase tõuseb ka, ärge unustage valida, milliseid omadusi neile samuti arendada.

Varustus ja relvad, mille saate lüüa võidetud vaenlastelt või saate ise luua. Parem müüa kõik mittevajalik. Kullast saadava tuluga on võimalik osta ressursse esemete või relvade loomiseks, samuti kasutada neid juba olemasoleva täiustamiseks.

Pillars of Eternity tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Installige mäng ja alustage mängimist kohe. Siin on üks selle žanri parimaid mänge!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more