Järjehoidjad

Pirate Galaxy

Alternatiivsed nimed: Pirate Galaxy

Pirate Galaxy Online - MMORPG fantaasia žanr keskendub PVP lahingud. See on toode, splitscreen Studios. Loojad on teinud kindlaks, et sul oli võimalus valida, kas mängida kasutades brauseri või paigaldada klient. Lisaks mäng ei nõua rahalisi investeeringuid. Enjoy lõbus gameplay, saate täiesti tasuta. Kasu projekt sisaldab realistlik 3-D graafika, krunt arengudünaamika, esinemine paljud, nii sõjalise kui mittesõjalise ülesandeid, võime uurida laia avarusi galaktika, ja ise oma kosmoselaev. Peamine eesmärk iga mängija - tegema kõik selleks, et saata riigist välja ülbe välismaalaste oma koduplaneedi. Liitu kogukond ja tunda mis moodustab inimesed tulevikku!

Liitu mängu Pirate Galaxy viib teid edasi palju, palju aastaid. Sa leiad end sel ajal, kui tulnukad otsustada üle võtta Maa ja hävitada oma endise elaniku. Kuid inimesed mässasid ja ruttas kaitsma oma kodumaad. Alustades mängida Pirate Galaxy, sisestate verine sõda universaalteenuse ulatuse. Territooriumil Maa võitleb transporditakse ruumi ja isegi teistele planeetidele. Enam rahulik kohad absoluutselt kuhugi. Laveerimine laeva tähtede vahel, siis peame olema pidevalt valvel. Tõepoolest, kuni jõuad ühest punktist teise, peame korduvalt tegeleda penaltiseeria.

Enne registreerumist ametlik kodulehekülg, veenduge, et teie arvuti konfiguratsiooni ebaõnnestub. Mängu esitada vähemalt järgmised nõuded süsteemile:

- Operatsioonisüsteem Windows 98SE, ME, 2000, XP

- Pentium 4 protsessor 1GHz

- Video NVIDIA GeForce 2 seeria, ATI Radeon 7500 või Intel i810G

- 256 MB RAM

- 100MB vaba ruumi kõvakettal.

Pirate Galaxy Aasta - on täites erivorm selliseid valdkondi: kasutaja nimi, e-posti aadress, parool. Lisaks olete kohustatud aktsepteerima liikmelisuse leping. Nüüd midagi saada takistuseks teel uusi sõpru samal ajal ohtlik maailm! Tere tulemast tagasi! Võib-olla on siin ootab teid lõpuks võita välismaalase olendid.

Mäng Pirate Galaxy - on koht, kus nad kohtusid, nagu rass inimesi, Mantis, iidne ja matanoidy. Ja kuna mantissas valis agressiivne tack, inimesed viskasid kõik oma väed välja, et võita neid kolme meetri hiiglased. Mantis erinevad julmus, kuid inimesed on juba ammu tuntud oma visadus. Nii et see ei ole veel teada, kes võidab. Kuna algaja liitute inimesed ei moodusta eliit üksuse ja hakata täitma ülesandeid oma ülesandeid. Peamine ülesanne - likvideerida kurjus on levinud kogu galaktika kujul ootamatu ülbe mantissas. Encounter vaenlased te kõikjal, kuhu suunatud. Üks on ainult saada välja doki enne kui on ohus. Selleks, et see peegeldaks asjakohaselt rünnakuid vastased, veenduge, et laev oli heas seisukorras, ja ei olnud puudust relvad.

Mängi mängu Pirate Galaxy hoolikalt. Ära jäta tähtsaid hetki nagu kaubandussuhted, kogumise, maavarade kaevandamine orbiidil. Edukaks toimetulekuks laeva pead õppima kasutama relva, sisaldavad kaitsva välja käivitage patareid Krionita kasutada kiirendeid. Täitma kõiki neid samme, siis ei ole lihtsalt arendada ja omandada kogemusi, kuid samuti saavad rikkamaks iga päevaga. Tunnis, kui te ei tunne Pirate Galaxy internetis üsna kindel ja mugav.

Palju huvitavam Pirate Galaxy mängida flotill. Kuna sel moel on sul võimalik osaleda suurte sõdade koos oma liitlastega lüüa kogu planeedil. Plus kaitseliin vaenlase koos on lihtsam. Ära lase võõraid orikas planeetide süsteeme kaevandama kõige väärtuslikum ressurss Krionita. Las nad teavad, mida inimesed saavad teha! Vähenenud nende ülbus ja teha värisema oma võimu! Saame vaid loota, et sa suutsid realiseerida kõik oma plaanid! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more