Järjehoidjad

Pirates Tide of Fortune

Alternatiivsed nimed: Pirates Tide of Fortune

Pirates Tide of Fortune - härrad õnn.

Pirates Tide of Fortune mäng, mis palun kõik armastavad meresõidu seiklus ja piraat seiklusi. Mängija saab võimaluse sukelduda romantika elu saartel lõputu ookean, kus põhitegevus on arendada ja kaitsta oma territooriumi teiste mängijatega, näljane kerge eine. Valides selle mängu, et kasutaja ise saama härrasmees õnne, mis tooks kaasa oma saare majandusliku õitsengu ja sõjavägi. Pirates Tide of Fortune Online - on multiplayer brauseri mängu, mis on juba registreeritud rohkem kui 11 miljonit kasutajat, neil on võimalus võidelda üksteisega, arvuti vaenlased ühinevad ühingud ja kindlasti luua, et sõlmida kaubanduslepinguid. See projekt on tõenäoliselt sõjalist strateegiat, kuid ei saa luua ilma arengu tugev armee ja majanduse laevastiku.

Nachalo mängu Pirates Tide of Fortune ja selle iseärasusi.

Chto filibusters täiendada ridadesse, Pirates Tide of Fortune registreerimine kohustuslik. Et seda teha, peab kasutaja täitma vormi, mis koosneb paar rida, tulla nimi, e-posti aadress ja parool. Võite ühendada mängu oma kontot sotsiaalne võrgustik. Vahetult pärast registreerimist mängija lööb merede hulgas kilomeetri veekao väike saar, ja see muutub uue kodu, mis algab ehitamine suur piraat võimu. Kuna osa koolitusest esimene asi mängija on ehitada hoone tootmiseks vajalikud vahendid, on mitmeid:

  • Rom, valmistatakse tehases, on purjus eranditult - Pirates töötajad ja need, kes võitlevad;
  • Zoloto, hoiused on saarel, kuid mitte minu ei saanud;
  • Derevo, sest seal on saarel, et saaks, on sul vaja raie.

V välja arvatud loodusvarade kaevandamise mängu teil on vaja arendada teaduse, kultuuri ja sõjavägi. Projekti esitamise mängija on nelikümmend erinevat armee lahinguüksusi ja merevägi, saate isegi luua hirmus merekoletis Kraken. Ka kõik sõjavägi võib jagada tüüpi, igaüks neist on üksuse kaitse- ja rünnak:

  • Piraty
  • Naemniki
  • Eskadra
  • Armada

Dlya et oleks luua armee ja merevägi peaks ehitama käsk ja võidelda ehitus, parandada nende taset, teadusuuringute läbiviimiseks arenenud relvad ja turvised. Kõik need meetmed, samuti sõjavägi ise nõuavad ressurssi hoolduskulud. Asjaolu, et saad saarel, ja seejärel võita lained kaldale ei piisa, et luua suure mere riik. Et saada tõeliselt rikkaks, siis saab tegeleb ebaseadusliku kalapüügi, röövides naabersaartel, rünnata kaubalaevade ja merekindluse. Kui sõjavägi on ikka üsna nõrk ja isegi sõda ei ole pärandist, saate luua äriühing ja teha äri. Üle mere, asub puhverdab aare ja nende arestimist ei too mitte halb kasumit. Üksi olla kurb, et mängida Pirates Tide of Fortune on palju lõbusam koos sõpradega. Selles projektis, võid minna külastada ja vaadata seda teistega, läbi diplomaatilisi ja kaubandussuhteid erinevaid mängijaid, jagada ressursse ja teaduse arengut, aidates muuta sõjalise jõu ja nende sõbrad Korsaaridele. Selle strateegia, saate luua oma või liituda ordu olemasolevat. Ordu reaalne, kaptenite saada pealkirjad ja ridadesse. Kogutud ordu, mängijad kombineeritud luua võimas tõhus armee, saate seda haarata kolooniaid ja kaitsta neid kuningliku väed.

Pirates Tide of Fortune väga huvitav ja väga värvikas mäng suurepärase graafika ja helikujundus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more