Järjehoidjad

Pirate Storm

Alternatiivsed nimed: Pirate Storm

Ja gras Pirate Storm - on lõbus multiplayer mäng, et mängijad avab maailma, mis on täis mereromantikat. Pirate Storm mäng , kus inimesed ootavad põnev lahing merede ja palju muid huvitavaid üritusi. Ja gras Pirate Storm Online on veebipõhine ja ei nõua alla laadida ja installida klient.

Enne mängida mängu online Pirate Storm veenduge, et arvuti seaded ja nõuetele mäng. In Pirate Storm mängida online Kas arvuti järgmiste parameetritega:

- Operatsioonisüsteem: Win Dows XP / Vista / Seven

- Protsessor: 2. 0 GHz

- Mälu: 512 Mb

- Video: 128 Mb

- Ühendus internetis.

Kuni mängida Pirate Storm , on vaja, et võeti vastu registreerimise mängu Pirate Storm . See on tehtud lihtsaks ja mugavaks, et võtta paar minutit. Jagu veebilehel " registreerimise Pirate Storm » tuleb sisestada järgmised andmed:

- Kasutaja - nimi, mida kasutatakse mängus

- Salasõna

Email

- Sünniaeg;

- Samuti on vaja lugeda ja nõustud mängu.

Pirate Storm online mäng mis toetab registreerimise kontode kaudu juba loodud sotsiaalse võrgustiku Facebook. Praegusel Pirate Storm online registreerimine otsas ja saame jätkata mängu.

Mäng algab koolituskursus, mis näitab omadused mängu. Esialgu saab mängija nõrk laev ja võita vaenlane laeva töö ja koletised. Mängu ajal hävitamine koletisi ja vaenlase laevu antakse eri vahenditest, kuid alguses, kui ei ole piisavalt kogemusi raskete vaenlased parem mitte. Esialgu mõista põhijooned mäng ja aitab mõista vihjeid. Kui gameplay on selge, võid minna port, kuhu saab alati minna kõrtsi, vestelda sõpradega, kontrollige uudised, müüa või osta erinevaid kaupu. Teeni kulda ja muid vajalikke ressursse saab teed külalistele.

Ja grata online mäng Pirate Storm võimalik, kasutades viit tüüpi laevad: algab laeva Prikk Prikk sõjaline fregatt, suur fregatt. Igal laeval on võimalik varustada erinevate tekkide, kiilud, ankrud ja muud detailid.

Elu laeval on neli komplekti tööriistu (6, 9,12,18 relvad), kolme tüüpi kestad (teras, raud, kivi), samuti nelja liiki harpuunid kolme alamliiki (harpuun, harpuun-küünis okastraat harpuun ).

In Pirate Storm mängida raske ilma rahata. Põhivaluuta mängus on kuld. Mis, sa võid osta relvi, laskemoona ja erinevate vajadustega. Täiendav raha on teemandid. Sa võid osta neid investeerides reaalne raha mängus, või tuues mängu uut mängijat. Te saate kulutada neid salakaubavedajaid vahetada eri väärtuslik kaup. Kõik õigused ja load ostetakse kuberner ja kõik, mis puudutab laeva leiate laevatehases. Mängu ajal saate luua ise eskadron laevade, millel on erinevad omadused ja parameetrid. Võite liituda gild, mis annab mõningaid eeliseid, lisaks ustavad kaaslased. Parandada gild annab boonuseid oma liikmetele, võite osaleda ka clan wars.

Kokku 35 tasemed mängija on olemas, lisaks arendamine isiklikku arengut on gild.

Kõrgel tasemel mängu töötanud gameplay - mängijad lahing mitte ainult teiste mängijatega, vaid ka NPC koletised. Monsters saab ka ühendada ja rünnak terve hunnik, ja üksi toime tulla neid ei ole alati lihtne.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more