Järjehoidjad

Planeedi loomaaed

Alternatiivsed nimed:

Planet Zoo on majandusstrateegia, mille raames arendate oma loomaaeda. Mäng on saadaval arvutis. Graafika on realistlik, loomaaia asukad ja loodus näevad tõelised. Häälnäitlemist tegid professionaalsed näitlejad. Muusika on mõnus.

Oma loomaaia pidamine on huvitav tegevus. Looge igale loomale kõige mugavamad elutingimused. Mida rohkem eksootilisi olendeid teie pargis on, seda rohkem saate külastajaid meelitada.

Liidesega suhtlemise õppimine on lihtne tänu arendajate näpunäidetele ja juhistele. Isegi algajatele, kes pole seda tüüpi mängudega tuttavad, kulub selle väljaselgitamiseks vaid paar minutit.

Pärast seda ootab teid Planet Zoo palju huvitavat:

  • Saage teada, mida tuleb teha, et iga elanik tunneks end teie pargis koduselt
  • Territooriumi laiendamine uute elanike jaoks
  • Ehitage parke kõikidesse maakera nurkadesse, et külastajad saaksid rohkem teada planeedi taimestiku ja loomastiku kohta
  • Vestlege teiste mängijatega ja jagage oma saavutusi kogukonnaga

Need on peamised ülesanded, mida te Planet Zoo PC

-s täidate

Mäng on huvitav erinevas vanuses inimestele. Peamine prioriteet on loomade mugavus. Saadud kasum võimaldab teil parki laiendada ja luua sellesse uusi bioome elanikele, kes vajavad spetsiifilist kliimat.

mängurežiimi on rakendatud sellisel hulgal, et iga mängija saab valida endale sobiva ja huvitavalt aega veeta.

Playing Planet Zoo pole mitte ainult lõbus, vaid ka hariv. Nii saate rohkem teada kõigi Maa peal elavate olendite kohta.

Projekt ei ole pooleli ja areneb aktiivselt. Peaaegu igal nädalal ilmub uusi versioone, mis toovad veelgi rohkem sisu ning pühade ajal on oodata temaatilisi üritusi.

Kuigi loomade heaolu on esmatähtis, tuleb hoolitseda ka selle eest, et külastajad tunneksid end mugavalt. Ehitage parki teed, asetage pingid ja prügikastid. Suveniiripoed ja dekoratiivesemed. Võimalused on piiramatud, Planet Zoo's on iga mängija park ainulaadne tänu erinevatele dekoratsioonidele ja sisustuselementidele.

On rakendatud võimalus näidata kogukonnale oma õnnestumisi või jälgida teiste inimeste disainilahendusi.

Planeedi loomaaias ei pea te kuhugi kiirustama, mängige mugavas tempos. Seal on võimalus aeglaselt läbi mõelda iga pisemgi detail ja muuta oma park ideaalseks puhkusekohaks tuhandetele külastajatele.

Loodus on väga ilus, kellaaja muutmine on rakendatud. Mängides on võimalus nautida maalilisi vaateid.

Enne alustamist peate alla laadima ja installima Planet Zoo failid. Mängida saab võrguühenduseta, kuid värskenduste kontrollimiseks ja teiste mängijatega suhtlemiseks on siiski vaja Interneti-ühendust.

Planet Zoo tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Mängu saate osta arendajate ametlikul veebisaidil või Steami portaalis.

Hakkake mängima kohe, et luua täiuslik loomaaed või võib-olla terve loomaaedade võrgustik üle maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more