Järjehoidjad

planeedi baas

Alternatiivsed nimed:

Planetbase on linnaehitus- ja ellujäämissimulaatori elementidega majandusstrateegia. Mängul on hea, realistliku välimusega graafika ja hästi valitud muusika. Võib-olla soovib isegi keegi mõnda lugu oma raamatukogusse saada.

Enne Planetbase mängimise alustamist valite planeedi tüübi ja klassi. Kuid kõik võimalused pole mängu alguses saadaval. Mõne planeedi avamiseks peate saama kaardid teatud saavutuste eest mängu ajal.

Mängimine on üsna keeruline, eriti alguses, kui teie käsutuses on ainult seitse kolonisti ja paar robotit. Esimese sammuna tuleb ehitada hermeetilise uksega värav, mille kaudu töölised ja robotid asulasse sisse pääsevad. Järgmiseks tuleb ehitada firmamaja, elutuba ja päikesepaneel elektri tootmiseks.

Pärast baaslaagri elamiskõlblikuks muutumist peaksite keskenduma ressursi ammutamisele, mida on mängus üsna palju. Mõnda neist, näiteks metallimaaki, kaevandate kaevandustes, teised aga luuakse otse baasis. Elektrit on võimalik saada päikese- või tuuleenergiast. Plastik sünteesitakse taimsest tärklisest.

Taimed annavad asulale toitu, nende kasvatamiseks tuleb ehitada biokuppel ja paigaldada sinna spetsiaalsed nagid. Üldiselt otsustate mängus ise, milliste mööblitükkide ja seadmetega hooneid täita.

Lisaks on vaja määrata mitu bioloogi, kes tagavad, et biokuplis olevad seadmed töötaksid tõrgeteta.

Kõik kolonistid jagunevad erialadeks.

Mängus on viis eriala:

  • Töölised kaevandavad kaevandustes maaki, töötlevad metalle ja jälgivad bioplasti sünteesi.
  • Insenerid tegelevad peamiselt keerukate seadmete parandamisega ning saavad luua roboteid, relvi või tööriistu.
  • Bioloogid jälgivad taimi.
  • Meedikud ravivad haavatuid ja loovad taimseid ravimeid.
  • Valvurid hoiavad korda, kaitsevad alust.

Püüdke määrata iga töötüübi jaoks sobivate elukutsete kolonistid, vastasel juhul on nende tööjõu efektiivsus väga madal.

Te ei tohiks lasta end segada ja jätta mängu järelevalveta. piraatide rünnakut või asteroidi kukkumist on üsna tavalised ja kui valvurid ei suuda vaenlastega toime tulla või laseriga asteroide alla tulistavad, on vaja teie sekkumist, vastasel juhul lõpeb kõik koloonia jaoks halvasti.

Ehitage kindlasti kosmodroom. See hoone on väga oluline. Seega saavad erinevat tüüpi kaupadega kaupmehed planeedile lennata. Nende sortiment on erinev, kuid neid saabub väga sageli, nii et vajalikku pole keeruline osta. Lisaks saabuvad kosmodroomi turistid, mis toob pidevat kasumit.

Planetbase'i tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima kohe, paljud erinevad planeedid ootavad koloniseerimist ja inimkonnal on neid ressursse hädasti vaja!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more