Järjehoidjad

PLANEWARS

Alternatiivsed nimed: PLANEWARS

Online mäng PLANEWARS - kolmemõõtmeline brauser MMORPG mäng. Huvitatud peamiselt selle poolest, et erinevaid võimalusi ja koorega programm lähedal taseme klient programme, mistõttu PLANEWARS online mäng peetakse uue põlvkonna. Osale mängus PLANEWARS banaalne lihtne: "post", "parool" ja PLANEWARS registreerimist. Ja tere, te olete üks "tagasi" uuendatud Maa. Kauges tulevikus, tegelikult uuesti loodud maailmas, uute seaduste olemasolu ja ellujäämine igal sammul - selles reaalsus mängu küllastab sa PLANEWARS võrgus.

Nii PLANEWARS lõpule registreerimise ja tarkvara kasutajaliidese ees. Tuttavaks mängu, muidugi, alustades märgi valik - põrand (siin on kõik selge) ja osa (Empire või anarhistid). Esiteks - distsiplineeritud usurpers teine ​​- vaba ja ideoloogiline Wanderers soovib taaselustada oma planeeti arveldades ja segamine võistlused. Muide, PLANEWARS online mäng, mis on alles väljatöötamisel ja varsti me lubame, et ravida uute võistlused. Vahepeal ka pumbata tema iseloomu, võite liituda ka fraktsioon piraatidest.

Hakkas mängima mängu online PLANEWARS, et teie tegelane kosmoselaev varustatud kuulipilduja tagasihoidlik. Edasi on protsess kogunev kogemusi ja raha, saate tugevdada oma kosmoselaev erinevaid mooduleid ja seadmed, samuti lisada relva võimsus (10 valida relvad).

Tähenduses mäng eesmärgid on võita koletised ja vaenlased, seega kogunev punktid sõjalise hiilguse ja Quilpie (raha). Saab teenida ka muul viisil, näiteks kaevandavate ressursside või puhastamiseks heitmed laevadest nende vastased. Protsessis tasandamine oma iseloomu, gamer on võimalus jälgida, kuidas ümbritsevat maailma arenema, segaverelised ja oikumeeniline millised võimalused, sest sellest.

Millist legend pakub meile PLANEWARS mängu online? See on - kui Maa saavutas sellise taseme areng, et inimesed on lakanud olemast füüsilisele tasandile, ja jõudnud uuele tasemele, mitte füüsiliselt. See võimaldas neil luua kontakte teiste tundvaid võistlused ja reisimine paralleelmaailmadest portaalides, mis on spetsiaalselt ümberehitatud portobashnyah. Varsti pärast ekslemine läbi maailma ja saavutas maailma inimesed tegelikult enam olemas. Kuid pärast sajandil piisavalt reisida teistesse maailmadesse, tahtsid nad tagasi oma koduplaneedi, kuid see ei olnud nii lihtne ... Hüljatud ja kurb gamer näib planeedil Maa. Peaaegu hävinud tsivilisatsiooni, ja jookseb fraktsioon julmade Imperials. Nad on vastu anarhistid vabadust.

Fännidele ruumi PLANEWARS RPG mäng on rõõm, sest harva mõni veebipõhine online mäng nii palju tähelepanu pöörata graafilist keskkonda. Suurepärane uuringu 3D-mudelid võimaldab teil täielikult kogeda reaalsus. Seega mängivad PLANEWARS kahekordselt põnev neile, kellele meeldib osaleda mängusaalides igas mõttes. Siin võitleb ja meelelahutus baasmäära. Sõdivad võitlevad oma laevade eemale maapinnast stratosfääri ruum või ruumi. Ja see kõik on kaasas sobiv maastik.

Arendusmeeskond lubadusi, et peagi mängida mängu online PLANEWARS muutunud veelgi huvitavamaks. Suurendab mitmeid relvi (kuni 50) ja, nagu me mainitud, loodi kümme täiesti erinevat maailma, mis kõik kuulub eraldi võistlus. Ja seda kõike kõrgel tasemel 3D-modelleerimine. Noh, ootan täielikku lõpetamist ruumi arcade.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more