Järjehoidjad

PlayerUnknown's Battlegrounds

Alternatiivsed nimed:

mängijaUnknown's Battlegrounds Game Battlefield.

PlayerUnknown's Battlegroundsi, mis sai kättesaadavaks 2017. aasta märtsis, ületasid kõik müügiandmed. Vaid kolm kuud ostis selle 7 miljonit inimest, andes ettevõttele märkimisväärse kasumi. Sellistele platvormidele on välja töötatud Korea firma Bluehole:

  • Windows
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Projekt sündis tänu Brendan Greenile, kes tuli mängu suunas "Battle Royale". Kõik algas siis, kui ta töötas teistes ettevõtetes erinevatel projektidel. Pärast seda, kui Brendan on näinud tema poolt rakendatud tehnoloogiate edu, otsustas Brendan, et on jõudnud aeg sooloetenduseks. Tema mäng on multiplayer shooter, realistlik ellujäämise simulaator, kus kõik võitlevad kõigi olemasolevate vahenditega.

Survige iga hinna eest.

Play PlayerUnknown's Battlegrounds võib samal ajal olla tuhandeid mängijaid, kes osalevad ühe- või meeskonnarežiimis. Skript on lihtne sada osalejat, kes on visatud kõrbe saarele selle erinevates osades. Unikaalsus on see, et otsustate, millal lennukist lahkuda. Osalejal ei ole midagi, mis aitaks täita missiooni, kuid kõik need asjad on saarel ja neid tuleb lihtsalt leida.

on lihtne öelda, ainult ülesande täitmine ei ole nii lihtne, sest meeskonnamängu puhul võib saada ainult üks ülalpidamisel olnud isik või grupp. Muide, soolo esinemise korral on tasu palju suurem kui paari versiooni puhul. Sa pead leidma esmaabikomplektid, relvad, lihtsalt asjad, mis võivad olla kasulikud. Kõik mängijad jahtivad neid ja tasub leida vahemälu, kui reaalne lahing algab, tapab tapamajja.

Aga see ei tohiks hirmutada neid, kes soovivad PlayerUnknown's Battlegroundsi alla laadida. Vastupidi, igaüks suudab näidata, mida ta on võimeline pideva konflikti tingimustes. Siin on kõik oluline ja võime varjata kohapeal ning võime asukohta muuta ja pildistada.

Püssid, seadmed ja seadmed.

relva on samuti valmis, kuid sa pead selle siiski saama. Kuid masinal võite lisada tulekustutussüsteemile palju kasulikke esemeid ja suurendada kauplusi. Sellise tulirelva valimine:

  • Pistols
  • Automaatsed masinad
  • Screws
  • Arbalety
  • Shotguns
  • Karabiinid
  • Masinapüssid

But peale tulirelva on külmas relv ja kui see ei ole käepärast, teeb isegi pann ja pokker.

Toetavad ka erineva tugevusega kiivrite ja vestide toetused. Teised riided on samuti täielikult ligipääsetavad, nii et see riietub maitsega. Kui te ei saa tasuta menüüst midagi kätte, siis vaadake poodi ja ostke midagi stiilsemat raha päris raha eest.

.Võidab mängijat mängida, kui mängida tuleb, siis pöördub sõiduki valikuga tutvumiseks. Autode mudeleid ei ole palju ja omadused ei ole väga erinevad ning võimsus on 2-5 inimest. Terava ümberpööramisega võivad nad veeta ümber liikuda ja üllatada.

Jääb rääkida ZoneUnknown's Battlegroundsi tsoonist. Niipea, kui saare saarele maad, näete ennast kaardil kolmel alal. Sinu ülesanne on jääda valgetesse tsoonidesse, kõrvaldades oma konkurendid. Ring väheneb järk-järgult, nii et pingetase suureneb, sest igaüks tahab sama asja nagu sina. Valge tähistatud sinise piirkonna ümber. See on võõrandumise tsoon, kus osaleja viibib tema viibimise ajal perioodiliselt kahju, mis stimuleerib tegevust. Kolmas tsoon on punane, nn koorimispiirkond. Navigeerige piirkonnas nagu soovid, kuid jääge elus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more