Järjehoidjad

Taskusaak

Alternatiivsed nimed:

Pocket Harvest on põnev talu, millel on majandusstrateegia elemente. Saate mängida Androidi kasutavates mobiilseadmetes. Piksligraafika on ere ja detailne klassikaliste 90ndate mängude stiilis. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika on lõbus ja tõstab kindlasti tuju. Optimeerimine on hea, Pocket Harvestit saab mängida ka nõrkadel seadmetel.

Selles mängus on teil ainulaadne võimalus põgeneda linnakärast ning tegeleda põllumajanduse ja turismiäriga.

Ehitage talu, millest kõik unistavad, ja seejärel korraldage turistidele ekskursioone mööda territooriumi.

Enne oma plaanide elluviimist ootavad teid ees mitmed treeningmissioonid, mille käigus saate tänu näpunäidetele paremini tundma õppida mängumehaanikat ja tunda end mugavalt juhtelementidega. See ei võta palju aega, eriti kui olete farmimängudega juba tuttav.

Kohe pärast seda peate edu teel palju ära tegema:

  • Looge köögiviljapeenrad ja külvake põldu
  • Korjake saak niipea, kui see on küps
  • Ostke põllumajandusmasinaid ja õppige sellega töötama
  • Pidage lemmikloomi ja kodulinde ning tagage neile hooldus ja toit
  • Ehitage töökodasid, pagaritöökodasid ja muid tootmishooneid
  • Ehitiste uuendamine nende tõhususe suurendamiseks
  • Tooge turiste tallu ja müüge neile tooteid ja suveniire

Need on mõned väljakutsed, millega Pocket Harvest'is silmitsi seisate.

Alguses on teie talus vaid paar hoonet ja nende edukaks ettevõtteks muutmiseks peate pingutama.

Planeerige kuhu hooned asuvad, sellest oleneb talu välimus. Andke oma talule isikupära, paigutades territooriumile monumente, parke ja isegi spordirajatisi. Kõik see suurendab turistide huvi selle piirkonna vastu.

Ehete tegemisega on kõige parem tegeleda siis, kui olete kaubatootmise sisse seadnud ja saate stabiilse sissetuleku. Kui kulutate mängu alguses suurema osa oma sissetulekust dekoratsioonidele, on teil oht arengutempot oluliselt aeglustada.

Mitte kõik Androidi Pocket Harvest hooned pole algusest peale saadaval. Mõne rajatise ehitamiseks peavad olema täidetud mitmed tingimused.

Tasapisi kasvab talu poolt hõivatud territoorium aleviku suuruseks.

Saate mängida Pocket Harvest igal ajal, kuna te ei vaja Interneti-ühendust. Isegi kui asute kohas, kus operaatori leviala puudub, suudab mäng teid lõbustada, lihtsalt installige see.

Pühade ajal rõõmustavad arendajad teid eriliste temaatiliste sündmustega koos huvitavate auhindadega. Ärge lülitage automaatseid värskendusi välja ja ärge jätke millestki huvitavast ilma.

Pocket Harvest tasuta allalaadimine Android-s kahjuks ei tööta. Mängu saate osta sellel lehel oleva lingi abil, kontrollige, kas mäng on hetkel soodusmüügis.

Hakka mängima kohe ja puhka igapäevasest saginast, täites talus retrograafikaga ülesandeid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more