Järjehoidjad

Voyage Online

Alternatiivsed nimed: Vallutajate

Online mäng Conqueror on üks nendest rollimängude, mis on esimene tutvus neid julgustada mängima hakata. Äkki see julgustab slogan - "tuli, nägi ja vallutas" ja võibolla atmosfääri mängu loodud võti Ida traditsioonid ja selle spectacular graafika tingimusel online mäng Voyage populaarsust ja lojaalsus miljonite vaatajateni. Suhteliselt hiljuti liitunud vallutajate mängida ja kasutajad Web - ilmus kvalitatiivne venestunud versiooni mängu.

Closer tutvust vallutajate hakkame süsteemi nõuetele arendajatele. Muide, sa pead alla laadima ja installima mäng klient. Ja seetõttu tutvustada teile nimekirja "soovide" arvutikonfiguratsiooni:

• Protsessor - Intel Pentium 1 GHz

• RAM - 128 MB,

• graafikakaart - 16 MB

• vaba ruumi kõvakettal - 1. 5 GB

• Tarneaeg lairiba internetiühendused 64 kbit / s.

Register Online Game Conqueror läbi tema ametlikul kodulehel. Peate hüüdnimi, e-posti aadress, parool, isikuandmed ja koodi kontroll "bot". See on teie Conqueror Online registreerimine. Noh minna.

Kui teie registreerimine on kinnitatud Conqueror Online, järgige samm märgi valik. Voyage online mäng, kus on kuus märgiklassid:

• Monks

• Ninja

• archers

• Swordsmen

• Warriors

• Preestrid (tuli ja vesi)

Klass Monks - on ilmselt kõige humaanse iseloomuga klass, nad tegelevad ise teadmisi ja arengut sisemise vaimse maailma. Nende kaitse ja relvad - püha helmed, mis tuleb tasuda.

Klassi hävitajate Ninja - väle ja kartmatu sõdalased, nende rünnak välgukiirusel ja võime üheaegselt võidelda kaks relva annab neile suurema eelise.

Archer klass neile, kes on harjunud võitlema jäi, siis oodake ja hunt.

Klass Swordsmen vastupidi - connoisseurs lähivõitlus, need ei ole vähem vilunud kui Ninja, samuti saab kontrollida relva kahe käega.

Warrior klass - klass füüsiliselt valmis. Ainult Warrior kannab raske raudrüü ja talub tugevaim vaenlane Nujakka.

Preestrite esindab kaks vastandlikku haru

• Preestrid Fire

• Vee preestrid.

Vaimulikud vett - see on rahulik mustkunstnikud kaitse, mida nad kasutavad oma ilm, kuigi hästi juhitud ja tavarelvadega.

Preestrid tule - müstilised olendid, kes kasutavad võimu oma ilm destruktiivsete tegevuste.

Nii, et tutvuda lähemalt parameetritele kavandatava klasside loote tegelased ja nende unikaalne ja kordumatu. Muide, individualiseerimine kangelane siin kõik on hästi, saate muuta selle välist parameetreid kasutades põhimõtet nn kohandamine - seda põhimõtet üldse omapärane hiina Internetis mänguasjad.

Voyage online mäng on huvitav selle keskkonna - siin peale tavaliste rändlindude mobs võib tulla ka üks neli ülemused, koletisi koos suurte tähtedega nii rääkida. Helista neile katastroofiline metsalise Snow Banshee, Dragon teratoome. Jahindus neist koletised on alati prioriteet, kuna nende jaoks, saad oluliselt boonus auhinna.

Seoses võidelda süsteemi, mängida Conqueror Live lihtsalt selles mõttes, et keegi ei tuleks küsida enne rünnata, see tähendab, et põhimõtteliselt vaba PvP (lahingud mängijate vahel). Aga kui sa ei ole toetaja viisil võidelda, siis palun, et heitlus ja võitlus õilsalt. Peale ühe võidelda, mängus on olemas vallutajate klassi võitlused, klann lahingud ja gildid.

Kõigil eespool sa mängida mängu online Conqueror tasemeni 120, noh, rohkem jälgib protsessi taassündi. See viitab võimalikule muutusele klanni ja väljast, uusi oskusi ja palju muud. Ühesõnaga, ajend pikka aega mängida mängu online Voyage üsna hea. Vaata ise.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more