Järjehoidjad

Noon 21. sajandil

Alternatiivsed nimed: Noon 21. sajandil

Space online mäng Kesköine 21. sajandi kutsub teid, et luua ja arendada oma koloonia ühel planeedid Päikesesüsteemis, samuti kätt proovida vallutamist uusi territooriume kaevandamiseks ainulaadseid ressursse. Keskpäeval 21. sajandi Internetis saate luua alused, arendada infrastruktuuri, otsi oluline oma arengu ressursid ja kõik see taustal kosmilise linnamaastiku.

Game Keskpäevane 21. sajandi Internetis loodud mootor, Flash, et teie arvuti konfiguratsiooni eksponeeritud mõned süsteeminõuded. Nii, et mängida mängu online Keskpäevane 21. sajandi nõuab PC

• Operatsioonisüsteem Windows 98/2000/XP või Vistax32/Seven

• Protsessor Pentium 3 800 MHz ja eespool

• 256 MB RAM,

• 64 MB videokaart või kõrgem,

• stabiilne internetiühendus.

• Adobe Flash Player.

Kuna brauserid Keskpäevane 21. sajandi online mäng, mida toetavad kõik brauserid.

Osale mängus Keskpäevane 21. sajandil algab lausega "sisestamiseks Academy", klõpsake seda ja enne kui tulevad, et täita oma valdkonna andmed. Sisestage

• hüüdnimi - hüüdnimi

• tegeleda olemasolevate postkast

• Password

• koodi kontrollimiseks.

Et näha Keskpäevane 21. sajandil on lõpetatud, kasutaja leping ja aktsepteerida link oma kontot aktiveerida, on kirjas, et tegemist on kindlaksmääratud email.

Niisiis, keskpäeval 21. sajandi online registreerimine kinnitatud ja äikest galaktikatevahelist sõjad sa sattuda see põnev kosmiline reaalsus. Hakkad mängima Keskpäev 21. sajandil planeedi Orion, siis on see teie isiklik asukohta. Tegelased siin on standard, kuid te saate valida ühe kolmest fraktsioonidesse:

• colonizers

• ettevõtjad

• piraatidest.

Kosmoseaparaat ka määratud standard sa just lugesin selle parameetrid.

Nii, et lähitulevikus või siis võita ja uurida uusi territooriume, või hoidke majanduse või reisida kosmoses piraat kurjade kavatsustega. Noh, nii palju, peamine ülesanne on varustada oma koloonia, "varjata taga."

Põhiressursiks galaktika - on energia. Saad selle elektrijaama, mis on üles ehitada. Vanglas saab ka ehitada tehaseid, kes kogunevad mooduleid spaceships. Teie peamine ülesanne selles staadiumis - ehitada oma laevastiku, ainult nii saab ohutult liikuda galaktika, kuid juhul, kui rünnak anda piisava vastuse.

Samavõrd oluline ressurss - Vesinik, mis sõidavad kosmoselaevad. Väljavõte see nii oluline kui energia.

Peale nende on planeete vahendid nagu vask, räni ja kuld. Kõik need vahendid teil toota nanorobotitest on oma lojaalne aides kõik toimib.

Keskpäeval 21. sajandi mängima eriti huvitav, sest see on võimalik täiendada oma laevastikku mitte ainult ehitada tehas tootmiseks spaceships. Näiteks saate siiski rünnata laevu, röövides need, võttes laeva pardal. Ja et sa ei pea kosmoselaev ja hunnik šikk kogemus. Siin oluline taktika hästi ja ruumi puhta kõrguse, muidugi. Ka oma laevastiku saab lisada triivib laevad võtavad neid vedada ja minna koloonia, seal nanorobotitest on kommi.

Suurim oht, eriti murdosa ettevõtjad on välismaalane, kes on kutsutud Trinnitami. See Alien piraadid, nende eesmärk - haagissuvilad ressursse. Pange tähele, need tulevad peaaegu võimatu, nii et rõhk on kaitse nende vastu - on reageerimise kiirus. Noh ja mass - suurem oma laevastiku lihtsam mängida mängu online Keskpäevane 21. sajandi kõigi harude arengut.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more