Järjehoidjad

Full Pi

Alternatiivsed nimed: Full P

Full Pi Internetis - on veebipõhine online seiklus mäng loodud stiilis irooniline koomiline, post-apokalüptiline thriller, kus on palju erinevaid huumoriga koostatud mutandid, zombisid ja koletised.

Maatükk on selline: Maailmas katastroofi pärast plahvatust Hadron Collider sunnitud ellujäänute võidelda oma elu õhkkonnas viimsepäeva. Juhuslikult süüdlane mis juhtus sinu tegelane, kes nüüd liigub muutuvas maailmas, hargnemist sasipundar krunt mõistatusi ja hävitada jube muteerunud olendeid. Olles elanud Full Pi, teil salvestada kogu inimkonnale.

Süsteemi nõuded on tühine, kui see brauser mäng. Ta saab mängida igast arvutist, kus Internet, see ei nõua eelnevalt paigaldus. Selleks, et mängida mängu online Full Pi, peate vaba Full registreerimine Pi.

Osale mängus Full Pi läheb niimoodi: online mängud, vajuta "Play", sisesta oma kasutajanimi (nimi mängus), valige oma soo ja tüübi.

Järgmine teil on vaja luua, või hiljem, ei saa sisse loginud sama login. Vajuta "Registreeru" nupule, sisestage e-posti aadress ja parool. Sel Pi Full registreerimine on lõpetatud. Nüüd saate mängida mängu online Full Pi.

Mäng annab sulle valida kolme tüüpi mees tähemärki ja kolm emast, mis erinevad nende omadusi.

  • Võimsus - lihaseline ära ja Amazon
  • Stunt Bestia ja kasutatud võidelda petta
  • Meil ​​Egghead ja tark teadmised kaitse parandamiseks

Integreeritav mäng Full Pi online, peamiselt ülesannete täitmiseks ja quest lahingutes arvuti koletised või teiste mängijatega. Tee tööd, siis saavad tasu relvi ja kasulikke asju. Ülesanded on läbi range jada.

Battles mängus toimuvad samme, iga kord on ajaliselt piiratud. Kui sul ei ole aega käia, siis paigutatakse juhuslikult ja insult läheb vastasele.

See online mäng Full P on kahte tüüpi kohtades: võidelda ja rahu. Lahingus siis kõndida asukohad ülesandeid, nad on täis zombisid ja selle vormid, nende hävitamine suurendab oma taset ning täiendada arsenal relvi ja varustust. Ka seal võib leida väärtuslikke asju, mida nad hiljem saab ära kasutatud või müüdud tootmiseks relvi.

Rahuajal kohtades võitleb hoitakse, siis tulevad tagasi osta vajalikke asju võitlus või midagi müüa, et te ei pea ostma juhised teha uusi asju ja saada uusi töökohti.

Full Pi online mäng on suur sordi valik relvi, see on osa komplekt riideid iga märk. Relva osta, saad tapetud koletis, või teha seda ise vastavalt juhistele. Seoses kaitse, teatud armor kaitseb teatud liiki kahju:

  • Füüsiline
  • Fire
  • Ballistiliste

Ka võidu vaenlase üle, siis on olemas:

  • "Ukrashaki" mis suurendavad iseloomu
  • Raskhodka Täiendavad relvad ja turvised (ründaja, stimulandid, granaadid, pommid)
  • Fitch võimeid (supernormal tärk pärast õnnetust), mis aitavad teil mängida Full Pi. Nad võivad põhjustada kahju vaenlasele, samuti ravib omanik

Selleks, et aidata iseloomu, saate valida ühe kolmest satelliidist lemmikloomad: Raven - sobivam tähemärki kaitse Vargan - võimu tähemärki Kisssa - eest osav. Tippjuhtide tasandil võib olla täielikult Pee play taltsutatud uus satelliidid, kui on vaja ressursse. Kõik lemmikloomad igal tasandil suurendades oma võimeid, suurendades võimalusi iseloomu ja aitab teda lahingus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more