Järjehoidjad

Valideerimise siin

Alternatiivsed nimed: Moswar

Online mäng kinnitamisel siin - irooniline populaarne vaba brauseri mängu. Destiny Development Company avaldas mäng aastal 2010 ja sellest ajast alates, tänu tema erakordne huumor, kinnitamise siin online on saavutanud laia populaarsuse. Valideerimise siin saab mängida peaaegu iga arvuti. Pärast süsteemi nõuded mäng on minimaalsed. Peamine tingimus on juuresolekul brauseris. Run lihtne mäng liides, mida saab kasutada hiire ja klaviatuuri. Saa küüniline maailm Moskva aitab kinnitamisel siin registreeruda. Võite ilmuvad uustulnukad või mängida rolli native Moskva. See on vastavalt oma soovile. Registreerimise kinnitamisel siin üsna lihtne. Registreerida uus tegelane, siis tuleb otsustada, kes sa tahaksid olla ja sisestage järgmised andmed:

1) Sisestage parool mõtles

2) See e-posti aadress

3) algne nimi oma iseloomu

Registreerides saate kohe valideerimine siin mängida ja nautida huvitav lugu online mänge. Osale mängus kinnitamisel siin sind elanike virtuaalne Venemaa pealinn. In õigluse, tuleb öelda, et mäng näitab praeguste sündmuste tänapäeva Moskvas, et kõik, mis juhtub, on väga lähedal tegelikkusele. Tõstke oma pea, sirutada õlad ja uhkelt marsib mööda tänavat! Pea meeles, et kes iganes sa oled, eduvõimalused ei saa keegi ära võtta!

Kui otsustate saada native Moskva, et tõestada, et see linn ei ole "kummi" ja ei saa vastu avasüli iga tulevad suured numbrid siin. Aga kui sa oled uudishimulik kogeda raskusi linnaelu lihtne provintsi, ja sa tuled Moskva külaline, siis sa pead minema läbi. Tõesta, et vallutada suurlinna teile jõudu! Pärast Moskva - kõigile!

Online mängu Angry Pets valmis põnev seiklus. Kui soovite, et ellu jääda selles julm ja ilus linn samal ajal, kindlasti istuda lihtsalt ei ole.

Mäng on hästi arenenud quest süsteem. Mängu mängida võrgus kinnitamisel siin, siis tuleb täita erinevaid ülesandeid. Ja te võite osaleda ka võidelda. Lõppude PvP süsteem ei ole viimane koht. Brave meeldib lahingud "seinast seina". Selleks, et osaleda klanni sõdades, palun julgust ja vastupidavust. Tahad kogeda adrenaliini? On võimalus röövida Korowai või isegi panka. Loo oma jõugu kokku ja korraldada rünnakuid. Seega on tõenäolisem, et olla edukas.

Teine online mäng kinnitamisel siin antud võimalus patrulli tänavatel altkäemaksu politsei kaevama metrooliini, tööle minna, et tegelda kaubanduskeskused, minna jõusaali, et parandada oma keha, vaata "Jaht Club", mis koondab kõige paadunud petturid ja palju muud. Okupatsioonide nagu näete ise, palju! Kuid selleks, et tõeliselt edukas, pead hooli kapitali akumulatsioon. Kui teha ilma meie raha samas! Mäng pakub järgmisi ressursse:

Honey

Stars

Kristallid

Gold.

Ketirattad, kristallid ja kuld saab ammutada mängu ajal ja siis kulutada erinevate boonuste ja osta asju. Mesi on universaalne valuuta. Mis see kõik ostetud kaubad, tänu temale, siis ei saa eitada mistahes teenust. Aga et saada mett, saab investeerida reaalne. Osta mesi on võimalus igal tasandil, isegi alguses mängu. Sel juhul mängida mängu online valideerimine siin on see palju lihtsam.

Valideerimine siin online mäng koosneb 14 taset. Liikuda iga uue taseme, peab olema saanud teatud kogemusi. Vymerivaetsya Calligonum ühikutes. Kuna tase täiendavaid võimalusi avatud. Mäng on kõik omavahel seotud. Näiteks, sa pead vaatama baaskettal. Sa pead olema laptop, ja saad osta seda ainult kodus. Maja, mis omakorda muutub kättesaadavaks kolmandal tasandil. Muide, võttes oma kodus, saate üürniku ja saada lisaraha. Selle töö eest, alates 2. taseme, saad ainult söökla või, mis veel hullem, puhastada tualetid poolmuidu. Ja suuremaid võimalus saada paremini tasustatud tööd. 5. tase annab juurdepääsu kaevanduses, mis hoiab reserve kristallid. Kell 6. tase, saate juba minna tunnel jälgida märke nn "Krysomahi mõrva, mille saad 700 hõbemündid. Lähen mängu, järgige parandamise omadusi (tugevus, tervis, karisma, oskusi, hooldus). Pumpamisest iseloomu, võib-olla isegi saanud suur. Ja see on teatud eelised.

Kuna kinnitamisel siin online mäng eesmärk on puhata kõik samad, kasutajaliides on lihtne piisa. Sa ei ole probleeme haldamine ja kättesaadavuse rohkem teavet viide. See suurepärane online mäng kindlasti meelitada teid värskust oma ideid. Huumor on omane mäng ei jäta sind ükskõikseks. Tulge vaadake ja veenduge, et see on suurepärane võimalus Elavdada vaba! Milline on sinu maitse, võita või kaitsta Moskvas? Kiiresti identifitseerib ja kangekaelselt kaitses oma seisukohta. Las Fortune naeratab sulle, mida pool sa oled!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more