Järjehoidjad

Ponimaailm 3

Alternatiivsed nimed:

Pony World 3 on mäng väga populaarsest ponidele pühendatud sarjast. Saate mängida arvutis või sülearvutis. Graafika on ilus, väga särav ja värviline, sarnane multikale. Mäng on hästi kõlanud, muusika annab teile särtsu ja lõbusust. Mängimiseks pole vaja võimsat arvutit.

Pony World 3 jätkab uskumatult populaarset sarja miljonite fännidega üle kogu maailma.

Mängu ajal leiad end ponide maagilisest maailmast. See on ilus koht, kus elab palju väikseid hobuseid.

Enne alustamist looge tegelane ja läbige lühike õpetus. Täiustatud redaktoris saate luua oma ainulaadse poni, mis on teiega kogu mängu vältel. Valige peategelase värv, soeng, sugu ja muud parameetrid.

Koolitus ei võta palju aega, pärast mitme lihtsa missiooni sooritamist saate näpunäiteid, mis aitavad teil juhtnuppe mõista.

Kohe pärast seda algab mäng, mille käigus ootavad Sind palju huvitavaid ülesandeid:

  • Avastage maagilist maailma
  • Leia koht, kus oma kodu korrastada ja rajada hubase koduga talu
  • Kasvata talus puu- ja juurvilju
  • Ehitage uusi hooneid ja täiustage neid
  • Müüa talusaadusi
  • Mängige minimänge
  • Külastage ilusalongi, et muuta oma lemmikloom veelgi ilusamaks
  • Laiendage oma garderoobi uute ülikondade ja mütside lisamisega

Eelpool loetletud asjad ei lase sul mängides igavleda. Pony World 3-s arvutis toimub alati midagi huvitavat.

Mängu alguses peate keskenduma kogu oma tähelepanu kasumi teenimisele, selleks on vaja töökodasid, kõrvalhooneid ja põlde. Kui teie talu hakkab tootma stabiilset sissetulekut, võite alustada ala kaunistamist. Saidi kujundamine on väga huvitav, teil on nendel eesmärkidel juurdepääs sadadele dekoratiivelementidele, aiamööblile ja piirdeaedadele.

Samuti peate hoolitsema peategelase riietuse eest. Edenedes saate talle osta palju erinevaid kostüüme ja mütse. Muutke oma poni välimust vastavalt oma tujule.

Mängida Pony World 3 on huvitav, sest sa ei pea tegema kogu aeg samu asju. Veetke aega minimängudes, see saab olema põnev, nende hulgas on kolm järjestikust mõistatust ja labürinti, millest peate leidma väljapääsu, kogudes kogu väärtuslikku ressurssi.

Viis mängurežiimi, sealhulgas tasuta režiim. Valige see, mis teile kõige rohkem meeldib, ja nautige.

Pony World 3 mängimiseks ei vaja te pidevat Interneti-ühendust, lihtsalt installige mäng.

Pony World 3 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saab osta, külastades Steami portaali või kasutades sellel saidil olevat linki. Müügipäevadel saab seda teha allahindlusega, vaata, kas saad seda juba täna teha.

Hakkake mängima kohe, et külastada maagiliste ponidega asustatud maailma ja aidata ühel neist saada oma talu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more