Järjehoidjad

Portaal 2

Alternatiivsed nimed: Portaal 2

Tängu portaal 2 on suurepärane projekti jätkamine. See on projekt, mis on tehtud algse esimese isiku puzzle žanris. Mängu esimene osa ilmus 2007. aastal ja sai kohe paljude mängijate lemmikuks. Juba 2010. aastal teatasid arendajad järeltulija vabastamisest ja 2011. aasta alguses toimus juba ametlik esitlus. Projekti jätkamisel arendab varem välja kuulutatud gameplay. Kogu mängu vältel peate lahendama igasuguseid mõistatusi, mis on rajatud spetsiaalse seadme tööle, mis võib luua portaale või lihtsamalt inimesi koheselt üle kanda.

portaal 2 RS on koostöövõimalusega, tänu millele on võimalik ülesannet ületada. Peamised mängu sündmused toimuvad mõnda aega pärast mängu esimeses osas kirjeldatud tegevusi. Võite isiklikult külastada portaalide uurimiseks spetsialiseerunud mahajäetud laborit.

Selleks, et mänguprotsess teile alustada, tuleb teil eelnevalt portaali 2 allalaadimine alla laadida. Praeguseks on teil võimalik mäng vabalt alla laadida portaalist Steam, kus installifail maksab sulle vaid 12 dollarit. Pärast mängu installimist arvutisse saate teada, et peategelane jääb samaks ilusaks tüdrukuks Chelliks, kes seisab silmitsi mitte päris tasakaalustatud, kuid äärmiselt nutika superarvutiga. Neile, kes eelistavad portaalis 2 mängida koostörežiimi, on saadaval eraldi lugu.

Kui te mängite mängu teist osa, mõistate, et tema eelkäija oli lihtsalt eksperiment, edukas koolitus enne midagi geniaalset. Uues projektis leiate palju uusi huvitavaid mänguelemente. Isegi vaatamata asjaolule, et mänguportaali 2 kestus on märkimisväärselt suurenenud, väidavad mängijad, kes on juba projekti isiklikult testinud, väita, et mööduvus on endiselt kõige olulisem puudus. Ja veel üks probleem on see, et mängu muutmine ei ole huvitav, kõik mõistatused ja mõistatused esmakordselt muutuvad nii hämmastavaks, et on lihtsalt võimatu unustada nende läbipääsu omadusi.

Ole valmis portaali 2 mängimiseks, sest te olete entusiastlik ja keskendunud. Olles harjutanud vähe esimest osa, saate teise astme ülesandeid ohutult edasi minna. Teil on meeldivalt üllatunud suurepärane graafika ja kvaliteetne meeldiv muusika. Kui varem oli vaja katta kõik vahendid käepärast, et kaitsta ennast kuulide eest, siis järeltulijad valmistasid ette originaalsemaid trikke, nagu näiteks valgust murdvad läätsed, laserid ja muud omadused.

Teabe saamiseks tuleb teil kõigepealt ainult mängu alla laadida ja isiklikult testida ning te saate pealiskaudselt tutvuda eeliseid, vaadates portaali Video Trailer 2.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more