Järjehoidjad

Viimane bastion

Alternatiivsed nimed: Viimane bastion

Brauseri põhine online mäng viimane bastion varjab tohutu maailm täis fantaasia seiklus. See imeline mänguasi ei vaja installeerida oma eripära arvutist või mobiiltelefoni, sest see töötab platvormi WML. Teisisõnu, et mängida mängu online viimane bastion, sa lihtsalt vaja internetiühendust ja kaasaegset brauseri tüüp Opera.

Osale mängus viimane bastion vajavad täitmist järgmistes valdkondades:

1) oma kasutajanimi (mängu nimi).

2) Real nimi.

3) City of your stay.

4) Teie põrandale.

5) Race, kus sa mängid.

6) Tõhus E-mail.

Samal lehel - registreerimine Viimati Bastion - teile lühidalt tutvustada viis võistlused pesa

1. Inimesed - on keskmine omadused, kuid on sõdalased iseloomuga.

2. Elves - väga kiire ja täpne lööki.

3. Päkapikke - alati soomustatud (raudrüü oma tegemine) ja mitte nõrk olendid.

4. Orkid - vägev sõdalased oma lööki. Plii selles valdkonnas.

5. Kääbikud - väikseim kasv narodec kuid äärmiselt uvorotlivy.

Täiendavad nuppudega "mängus" laval viimane bastion online registreerimine võib pidada edukalt lõpetatud.

Tema esimene mäng quest saad alguses - vana kalur külas. Pea meeles, enne töötab töö omandada relvi. Et seda teha, järgige rangelt Põhja - linna Stoungard et tamoshnem poest.

Sõltumata teie valik rassi, kangelane on kohal ja arendada järgmise viie omadused:

• Luck - võimet mõjutav skoor kriitiline hit ("crit" tekitades maksimaalne võimalik kahju) ja harv juhus, et mööbli suhtes (võite leida või Knocki koletised).

• Võimsus - tõhusust mõjutavad teie rünnak ja kaitse.

• Agility - võimaldab mängida mängu online viimane bastion, dodging vaenlase rünnakud.

• Endurance - mõjutab vastupanu kangelane tervise seisukohast ja tema võime endale mingite kulude (nimistu).

• Intuitsioon - mõjutab täpsus lööb.

Plus, viimane bastion online mäng on oma moraali! Kuid siin see toimib materiaalne väärtus. Nagu päriselus, moraali jaguneb:

) Positiivne → võimaldab teil osta asju kauplustes madalamate hindadega

B) → negatiivne mõju võimu insult, põhjustatud relvi.

Tänu viimase bastionist külalistele mängida, kindlasti, siis on see palju huvitavam, sest nende edukas rakendamine võib omandada kogemusi, raha, või sama kommetega. Natuke raha: mängu raha on "dinaari." Kuigi oma kontole kohe kui hakkad mängima Viimati Bastion ja tuleb tasuda 50 dinaari tulevikus, "elada mugavalt," peavad tegema või osaleda makstud võitleb.

Kui olete mures, et seoses liikluse vähenõudlik, siis kuhugi pöörduda, ärge muretsege: mängida valdkonnas on ulatuslik piisavalt, et võimaldada mängijatel liikuda ja leida palju selles hunnik seiklustest. Sama kehtib relvade Viimane Bastion Online annab üsna lai valik relvi ja laskemoona, ning siis on ebatõenäoline, et tunda slighted selles valdkonnas.

Kui mis tahes ajal viibib suur mäng maailmas nimetatakse Arden (just teile saata siin viimane bastion online mängu), mida soovite vaadata oma ajalugu, saad külastada oma kohaliku raamatukogu uuring on kroonikas. Ja pealegi, et te ootate palju rohkem siin igasugu huvitavaid. Tule ja vaata ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more