Järjehoidjad

Jook Käsitöö

Alternatiivsed nimed:

Potion Craft on väga huvitav simulaator ja samal ajal majandusstrateegia. Graafika on mängus hea, pildid tunduvad olevat käsitsi joonistatud, nagu oleks käsikiri või vana raamat ees. Iga stseen on näidatud väga üksikasjalikult. Omapärases stiilis on tehtud ka helisaade.

Seekord peate saama keskajal tõeliseks alkeemikuks. See oli väga raske elukutse, pidi saama palju teha ja hommikust hilisõhtuni tööd teha.

  • Jookide valmistamiseks koguge koostisosi
  • Õppige uusi retsepte ja tehke oma katseid
  • Suhtle külastajatega ja täida nende tellimusi

Need on vaid mõned juhtumid paljude hulgast. Potion Crafti mängimine ei hakka kindlasti igav.

Läbige raske arengutee alates hetkest, kui valmistate oma esimese joogi, kuni hetkeni, mil teist saab sellel erialal tõeline meister.

Jookide valmistamine on keerulisem, kui esmapilgul võib tunduda. Kõik koostisained ei sobi kohe kasutamiseks, paljud neist nõuavad eelküpsetamist. Jahvatage juured ja muud kõvad koostisosad uhmris, tehke taimedest, kuivadest lehtedest ja viljadest tinktuure. Vahetult valmistamise ajal on väga oluline jälgida leegi hoidmist õigel tasemel, et jooki mitte rikkuda.

Valitud alus on samuti oluline. Samal vee- või õlipõhisel retseptil võivad olla täiesti erinevad omadused.

Looge oma retsepte. Teil on peaaegu lõpmatu arv võimalikke materjalide kombinatsioone. Alkeemiku juhend aitab teil mõista, kuidas teatud mõjusid saavutada. Püüdke juhinduda tervest mõistusest, sest iga jooki ei saa müüa.

Kauplemine kaupluses. Kuulake hoolikalt külastajate taotlusi ja otsustage, kuidas neid kõige paremini aidata. Mõnikord ei pruugi lahendused olla täiesti ilmsed, näidake oma kujutlusvõimet.

Koostisaineid saab ise kasvatada, kuid kõike niimoodi luua ei saa. Mõnda materjali on rändkaupmeestelt lihtsam osta. Hind, mida nad soovivad oma toote eest saada, ei ole alati õigustatud. Õnneks on teil võimalus kaubelda või saada vajalikku muul viisil. Näiteks saate välja mõelda, kuidas luua koostisosa laboris või kasvatada seda aiapeenardes.

Muu hulgas peate välja mõtlema, kuidas oma tooteid müüa, paigutades need teatud viisil riiulitele. Pudeli välimus ja ka etikett mõjutavad samuti müügihinda ja nõudlust. Looge oma ainulaadne disain ja saate rohkem raha.

Kui teie oskused kasvavad, siis üha rohkem inimesi võtab teiega ühendust ja tellimuste keerukus suureneb, kuid sellised tellimused toovad rohkem raha.

Pärast maksimumtaseme saavutamist võite saada linna võimsaimaks ja jõukamaks inimeseks. Nende inimeste saatus, kelle kätte võim on koondunud, sõltub ainult teist.

Potion Crafti tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et saada võimalus omandada üks keskaja kõige huvitavamatest ametitest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more