Järjehoidjad

Powerlust

Alternatiivsed nimed:

Powerlust on põnev tegevus-RPG mobiilseadmetele. Mängul on hea kvaliteediga 3D-graafika. Häälnäitlemine on hea, aitab atmosfääri luua. Muusika on sobitatud mängu üldise stiiliga.

Mängu ajal satute süngesse fantaasiamaailma, kus igal sammul ootab oht ja õhk on täis maagiat.

Raske uskuda, kuid see projekt loodi ja areneb edasi vaid ühe inimese jõupingutustel. See väärib austust.

Alguses saate väikeseid vihjeid, mis aitavad teil juhtnuppe kiiresti mõista. Ärge muretsege, siin ei ole pikki igavaid õpetusmissioone. Liides on intuitiivne ja väga kasutajasõbralik. Mängu käik muutub vastavalt teie mängustiilile ja oskustele, mida lahinguväljal kõige sagedamini kasutate.

Et olla mängus edukas:

  • Arendage oma tegelase oskusi
  • Õppige uusi loitsusid
  • Proovige erinevat tüüpi relvi ja valige, mis teile kõige rohkem meeldib
  • Võitlus arvukate vaenlaste vastu
  • Liikuge läbi koopasse, hävitades vaenlasi
  • Muutke peategelase välimust

Kõik see võimaldab teil lõbutseda oma vaenlasi tükkideks tükeldades või tuhahunnikuks põletades.

Enne Powerlusti mängimist valige peategelane, kelle välimus teile meeldib. Mängu ajal on võimalik vahetada soomust ja riideid, et tegelane näeks välja sinu maitse järgi.

Vaenlasi on palju, seega on kõige parem eelistada relvi ja loitsusid, mis tekitavad kahju suurel alal.

Lahingusüsteem sisaldab mitut tüüpi ründetegevusi ja nende kombinatsioone.

Mängu raskusastet saab muuta. Maksimaalse raskusastme korral ei saa te salvestamist laadida, surm selles režiimis sunnib teid uuesti alustama.

Selles mängus pole tegelasklasse, kui valite kangelase, keda soovite mängida, pöörake tähelepanu ennekõike tema välimusele. Juba mängu ajal on sul võimalus luua oma klass. Piiranguid pole, mustkunstniku jaoks saate avada vajaliku spetsialiseerumise ja purustada vaenlasi lähivõitlusrelvadega või treenida vehklejat lahinguloitsusid kasutama. Kõik sõltub ainult teie soovidest.

Seal on mängusisene pood. Raha maksmine superrelva saamiseks ja sel viisil võidu ostmiseks ei toimi. Mängul pole tasu ja võidu mehaanikat, see on täiesti tasuta projekt. Poes veidi raha kulutades saate peategelase välimuse muutmiseks osta kaunistusi või avada tunnid veidi kiiremini. Siit ei leia mängimist mõjutavaid tooteid ega rüüstamiskaste.

Saate nautida mängu kõikjal, Interneti püsiühendus pole vajalik.

Ärge unustage aeg-ajalt värskendusi kontrollida, mäng on väljatöötamisel ja seda värskendatakse regulaarselt uue sisuga.

Android-s saate rakenduse

Powerlust tasuta alla laadida, järgides sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et luua võitmatu kangelane ja puhastada maagiline maailm mustusest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more