Järjehoidjad

Pretorianid HD

Alternatiivsed nimed:

Praetorians HD on klassikaline reaalajas strateegia, milles osalete sõjalises kampaanias ja teil on võimalus saada Rooma impeeriumi keisriks. Saate mängida arvutis. Graafika näeb välja realistlik. Uuendusega on tekstuurid saanud kõrge eraldusvõime. Häälnäitlemine on hästi tehtud.

Praetorians HD-s juhite armeed ja võitlete läbi Vana-Egiptuse ja Gallia maade. Kui tulete toime kõigi raskustega, võite võita sõjaväejuhtide austuse ja saada tohutu impeeriumi kõrgeimaks valitsejaks, mille pealinn asus Vana-Roomas.

Enne matkale minekut läbige juhtliidese mõistmiseks lühike koolitus.

Praetorianide HD mängimine on missioonide mitmekesisuse tõttu huvitav:

  • Korraldada matkalaagreid
  • Hankige oma teekonnal vajalikud ressursid
  • Koostage kaitseliine võimalike vaenlase rünnakute tõrjumiseks
  • Looge tugev armee, mis koosneb erinevat tüüpi vägedest
  • Täiendage oma võitlejate relvi ja soomust
  • Lüüa vaenlaste armeed suuremahulistes lahingutes
  • Püüdke linnu ja linnuseid
  • Eemaldage keiser ja asuge tema koht troonile

Kõik see ootab teid mängu ajal; Praetorians HD-s ei hakka teil igav.

Matkale minnes kohtate palju vaenlasi. Esmane ülesanne on tagada oma laagri ohutus ja alles pärast seda saab asuda täitma missiooniülesandeid. Kaitsetornid on võimelised tekitama tohutut kahju vaenlase hordidele ja tara ei lase teie laagrit rünnata ja hoiab rünnakut tagasi.

tugev armee on samuti võimeline laagrit kindlustama, kuid see võib olla kaugel ja tal pole aega õigel ajal lahingusse astuda.

Lahingud toimuvad reaalajas. Armee peab koosnema erinevat tüüpi vägedest. Teil on vaja nii jalaväge kui ka vibulaskjaid ning vaenlase linnade piiramise ajal tulevad kasuks piiramismootorid ja katapuldid.

Maastik, kus lahingut peetakse, on samuti oluline.

Erinevat tüüpi vastastega võitlemiseks peate oma armeed vahetama. See on ainus viis, kuidas saate Praetorians HD arvutis võita.

Viimastel missioonidel seisate silmitsi võimsaimate vastastega, need on pretorlased, kuid ainult nende kõigi kõrvaldamisega on võimalik pääseda keisrile lähedale, kõrvaldada ta ja asuda troonile. See ei saa olema lihtne, sest pretoorlased on impeeriumi tugevaimad sõdalased ja andekaimad komandörid. Neid alistades tõestate, et olete väärt keisriks saama ja impeeriumit enda nimel valitsema.

Kui soovite mängida, peate esmalt alla laadima ja installima Praetorians HD oma arvutisse. Pärast seda saate mängus veeta nii palju aega, kui soovite, isegi kui teie arvuti on Internetist lahti ühendatud.

Praetorians HD tasuta allalaadimine, kahjuks pole see võimalik. Mängu saab osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt. See on klassikaline mäng ja hind, mida nad selle eest praegu küsivad, on väga madal ning allahindluste ajal saate osta allahindlusi.

Hakkake kohe mängima, et juhtida armeed kampaanias ja püüda saada Rooma impeeriumi kõrgeimaks valitsejaks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more