Järjehoidjad

Kokku domineerimine

Alternatiivsed nimed: Kokku domineerimine

. Mäng Total Domination erineb meeldejäävast graafikast, kõrgekvaliteedilisest häältoimimisest ja laiast võimalustest mängijatevaheliseks suhtlemiseks.

Süsteemi nõuded

Süsteeminõuded meeldivad kõigile: selleks, et proovida oma kätt apokalüptilistes lahingutes, on vaja ainult arvutit ja internetti. Laenud võetakse maksuna sektori elanikkonnale. Rohkem inimesi - rohkem raha.

  • Kristallid - on võimalik saada taseme tõstmise ja ülesannete täitmiseks. See on universaalne ressurss, mille omandamiseks on kõik teised.

Tehnoloogiad

Tehnoloogiapuu lubab mängijale teadmiste aardeid ja võimalust vedada. Iga uus tehnoloogia avatakse alles pärast kõigi eelmiste harude uurimist. Mõningaid neist ei saa uurida ilma teatud hoonete ehitamiseta. Seega ei saa paljud sektori ehitised ehitada enne, kui teatud tehnoloogiaid on uuritud.

Building

Mängus on palju erinevaid hooneid, millest igaüks täidab oma rolli. Kokku on olemas 5 tüüpi rajatisi ning võimalus laiendada sektorit ja kasutada Musta turu teenuseid. Olemasolevad ehituskategooriad:

  • Resource - kõik hooned, mis on seotud uraani, titaani või krediidi saamisega.
  • Command - eri liiki koordineerivad keskused.
  • Sõjalise varustuse tootmise sõjalised alused ja tehased.
  • Protektiivsed kaitsekonstruktsioonid, nagu seinad, väravad, tornid ja relvad.
  • Dekoratiivne - täiendavad kasulikud dekoratsioonid sektoris. Näiteks robotite remondimees.

Troops

Mängija on saadaval nelja tüüpi väed, millest igaüks pakub valikut tohutut arvu üksusi:

  • Infantry.
  • Arvustatud sõidukid.
  • Artillery.
  • Aviation.

Plus

protsess

Kogu domineerimine võrgus võimaldab teil arendada oma sektorit ressursside, hoonete ehitamise ja õppimistehnoloogia abil. Olemasolevate jõudude edukas jaotus võimaldab neil laiendada oma vara ja tugevdada armeed. Maailmakaardil on lisaks teie sektorile ka teisi mängijaid, samuti vabu kohti, mida saab röövimise või rüüstamise eest kaitsta. Mängus Total Domination asukohad - kindel täiendava kogemuse ja isegi sõjaliste üksuste allikas. Avastage ja rünnake oma ressursside täiendamiseks. Klannisse sisenemisel saate täiendavaid boonuseid. Lõpuks, kas on palju võimalusi, et üks inimene suudab lahinguväljal oma positsiooni hoida?

Kuidas võita ilma annetuseta?

Mäng annab võimaluse saada täiendavaid virtuaalseid "kukleid" pärisraha eest. Mõned mängijad on selle võimalusega üsna rahul, kuid teised keelduvad kategooriliselt investeerimisest mängimaailmas. Kas võin ilma donati võita? Jah. Kokku domineerimise strateegia on tasuta mängida. Mitte ainult mängida, vaid ka võita. Selleks on vaja kannatlikkust ja teadmisi kogu mängu omadustest, selle majandusest ja sõjapidamise strateegiast. Kuid peamine relv teie kätes on diplomaatia. Suhtle teiste mängijatega, otsige sõpru ja liitlasi, liitu klanni ja ükski annetaja ei suuda sind lüüa.

Tegelik mäng domineerimisel avaldab muljet oma apokalüptilise sündmuse ja ulatusega. See strateegia pakub laialdasi võimalusi mängijatevaheliseks suhtlemiseks: sa pead leidma liitlasi, kindlustama oma sektori vaenlastelt, rünnama konkurentide sektoreid, kaubitsema naabritega. Kokku domineeritakse MMO mängude fännidele mängimine.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more