Järjehoidjad

Peaminister World

Alternatiivsed nimed: Peaminister Maailm

Prime World Online - see revolutsiooniline uus platvormiülene sotsiaalne strateegia, mis seista üksteist kaks rahvast: Doctor ja Adorniyskoe kuningriiki. Konkurents on Prime - kõige olulisem ressurss, kellel varusid, mis saab muuta jõudude tasakaalu ...

Mängu alustamiseks vaja registreerimist Prime World. Peaminister World online mäng nõuab paigaldamist mäng klient, mille saab alla laadida otse veebilehel.

Installer Size - 17 MB. Pärast allalaadimist, oodake, kuni mäng on installitud, siis peate sisse logida kaudu Facebook või Klassikaaslased (kui need sotsiaalsed võrgustikud ei ole oma kontole, siis on soovitav luua). Aknas, mis avaneb, kirjuta vastavatele väljadele kasutajanimi ja parool. Osale seda mängu Prime World lõpeb. Saad mängida Prime World. Kui oled sisse loginud, vali erakond, kelle jaoks sa mängid mängu ja sisestage soovitud nime vastavas valdkonnas.

Vajalik süsteemi nõuded:

• Protsessor: 2 GHz - 3GHz

• Mälu: 1GB - 2GB

• Vaba ruumi kõvakettal: 4GB

• Video: GeForce6600 GT (Radeon X1300) 128 MB VRAM või samaväärne (25 fps) või GeForce 8800 (Radeon HD 3850) 512 MB VRAM või samaväärne (40 fps)

• Operatsioonisüsteem: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 või Windows 7

Game Prime World Online kaitstud at Race 2

• Doctor

• Adorniytsy

Iga rass esindatud 26 märki, mis on jagatud selliste rollide

• Killer

• Defender

• Assault

• Toetus

• Unit

Killer - haavatavad tavalistes võidelda, ei ole suur pakkumine tervisele, vaid õigel hetkel võib anda hävitav löök

Defender - on piisavalt suur, pakkumine tervishoiu ja saab kanda vaenlase oluliselt

Assault - palju energiat ja talub palju vaenlase rünnakud

Support - see esindaja võib ravida haavatuid kamraad, või võtta kontrolli vaenlase nõrgestada tema rünnak

Fighter - ta võib olla lähedal ja kaugel, ei ole suur pakkumine tervise, kuid tugeva löögi.

Iga märk on konkreetsete andeid, mis on jagatud ühine ja kordumatu.

General andeid - on olemas kõik tegelased

Unique - konkreetselt kuuluvad ükskõik

Kõik anded on värvilisel: kollane, roheline, sinine ja lilla. Värv talent mõjutab jõudu ja kasulikkust, et talent kollane värv - lihtsaim ja lilla - tugevaim.

Online mäng Prime World on kolm rühma mängib omadused:

• Üldine

• Ründajad

• Kaitsev

Tunnuste hulka - Hinnang (määratleb meistrivõistlustel), GK (määratleb väsimus), tervishoid, energia, kiirus (sõiduaeg) ning tervishoiu ja energia taaskasutamine (võime taastuda kiiresti).

Rünnata omadused - tugevus, Intelligence, kavaluse Agility, Attack Range varguse ja tervist.

Kaitseriietuse omadused - Resistance (vähendab füüsilise tekitatud kahju vaenlane), Will (vähendab maagiline mõju) ja kaitse (vähendab füüsilist ja maagiline kahju vaenlane).

In kauplustes, mis on mäng, mida saab osta erinevaid kerib, keetnud, eliksiirid ja märke.

Mängi mängu Prime World online pidevalt tülitseda teisel poolel. Hävitamise vaenlase sõdalased, koletisi, tornid, eriti vaenlane tähtedega kangelased saada hindamatu ressurss - Prime, mida saab kulutada üha uusi talente.

Play Prime World, iga mängija saab oma lossi, mis on käigus mäng pead olema häiritud. Luua tugev majandus ja hoone töötada infrastruktuur - eduka gameplay ja saada eelise teiste mängijate majandusarengu ja PVP-lahinguid.

Play online mäng Prime World ei saa igav, seal on palju huvitavaid funktsioone, mis on võimatu kirjeldada lühike ülevaade. Peaminister World online mäng on väga maht seega näha ja õppida kõik, mida vaja andke Prime World online registreerimine ja saada üks kangelasi mäng.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more