Järjehoidjad

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Alternatiivsed nimed: Prince of Persia: The Forgotten Sands

Mäng Prince of Persia: unustatud liivad - on 3D kriitika, mis on loodud Montreal «Ubisoft Montreal» keskel 2010. Kuigi see mäng on omamoodi jätkuks Prince of Persia: The Sands of Time, see on oma lugu ja gameplay. Mängus Prince of Persia: The Forgotten Sands peategelane peab navigeerida läbi erinevate mängu tasemel, ületada või vältida lõkse ja mõistatusi arvan, kui ilma selleta võidelda vaenlased. Kõik, mis meie kangelane saab sooritada akrobaatika tänu ja omamine teatud võimeid. Lisaks kangelane arendab oma oskusi ja erinevaid parameetreid ja toota kogemusi punkte.

Kui hakkate Prince of Persia: The Forgotten Sands mängida, siis veenduge, et peategelane hakkab järk-järgult palju erinevaid oskusi. Näiteks toetaja Prince Razia õpetab teda nn elementaarne jõud.

Kõik võimeid Prince of Persia Forgotten Sands vastavad 4. osal. On läbi nende võimed saavad osaleda lahingutes, kasutage akrobaatika ja lahendada mõistatusi. Mis on see võime

• Air Force - poolt õhku pööris ümber moodustatud Prince, võite visata vastased. Kasutades kiirendus hüpata, Prince võib oluliselt lähemale vaenlane eemalt.

• Force vesi - kasutades jää lööklaine kogu saada suurt kahju. Külmutamine vett kasutatakse akrobaatilisi liigutusi.

• maaväe - abiga rock armor mõnda aega, saad kaitse alates vaenlase rünnakud. Memory maa ajutiseks taastamiseks objektid, mis ei ole juba praegu.

• Force tulekahju - kasutades tuline jälg Prince võib kahjustada vaenlased. Tulen laine võib istuda vaenlase kangelane.

Kas mäng ja see lotion nagu "rollback aeg." Lubatud gamer ühtegi viga (kangelane surma langevat kõrgus ja nii ) Saab tagasi kella saada ohutu punkti mängus, või jätkata mängu viimast salvestamist.

Kui sa ei suuda isegi otsustada, kas alla Prince of Persia: The Forgotten Sands, siis võiks kasutada internetti taotleda video Prince of Persia: The Forgotten Sands. Nähes erinevate haagiste ja promo video saate otsustada ise, kas see on sama mäng, mille jaoks soovite kulutada rohkem kui tund aega mängida. See on muidugi kaasa suurepärase graafika.

Paljud videod näitavad, kuidas imeline paistab silmapiiril, särav päike. Ja te näete, kaunilt meisterdatud mõju plahvatused pildistamiselt relvi, ja sõidab minevikus teid ja sulgeb lähedal põlevad nooled. Kõik see on lihtsalt hüpnotiseeriv, eriti kui koos suurepärane mäng sound.

Kui oled gamer, kellele meeldib dünaamiline mängud, kus osalevad erinevaid võidelda bouts, samuti lahendada erinevaid mõistatusi ja saada välja lõksude vahedega kogu mängu Prince of Persia Forgotten Sands on kindlasti rõõmu. Mängib ta saab lõõgastuda ja samal ajal kontrollida oma reflekse ja võime kasutada mitte ainult relva, vaid ka akrobaatilisi elemente ja erinevad omandatavad oskused.

Tule mängu ametlikul kodulehel, tellida ketas või alla laadida elektroonilise versiooni mängu ning liituda fännid Prince of Persia Forgotten Sands.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more