Järjehoidjad

Projekt Entroopia

Alternatiivsed nimed:

Project Entropy MMORPG veebistrateegia elementidega. Saate mängida Androidi kasutavates mobiilseadmetes. Graafika on hea, väga detailne 3D, kuid selle kvaliteet sõltub ka seadme jõudlusest. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika on energiline ega lase mängides igavleda.

Selles mängus osalete kosmose laiendamises. Kas suudate vallutada terve kosmosesektori, saate teada alles Androidis Project Entropyt mängides. Konkurents on väga tugev, sest peale sinu mängib palju inimesi üle maailma.

Enne alustamist tehke mõned lihtsad ülesanded ja õppige juhtliidesega suhtlema. See ei ole keeruline, sest arendajad on koostanud näpunäiteid algajatele.

Kohe pärast seda on teil palju asju teha:

  • Uurige avakosmost
  • Kaevandage maavarasid ja muid ressursse
  • Ehitage baasid kontrollitavatele planeetidele
  • Looge tugev kosmoselaevade ja lahingurobotite armee
  • Uurige uusi tehnoloogiaid täiustatud relvade tootmiseks
  • Arendage oskusi, mida läheb vaja lahingutes
  • Vestelge teiste mängijatega, osalege ühistel PvE missioonidel
  • Võitlus vaenlase armee vastu PvP-režiimis

See loend sisaldab peamisi tegevusi, millega Project Entropy mängimisel kokku puutute.

Nagu enamiku mitme mängijaga mängude puhul, pole ka alustamine keeruline. Teil on võimalus teistele mängijatele kiiresti järele jõuda, edasine areng aeglustub. Project Entropy edu võti on võitmatu meeskonna kokkupanek, milles kõik osalejad tegutsevad koos. Pole olemas ühtset võistkonda, mis sobiks kõigile, see peab sobima ideaalselt teie mängustiiliga.

Ressursid on väga olulised, võtke nende hankimise korraldamiseks piisavalt aega.

Projekti Entropy põhiülesanne on konkureerida teiste mängijatega maailmaruumi kontrolli pärast. Mängus on ka ühised ülesanded, millest saab liitudes osa võtta.

Premeeritakse

päeva mängukülastust. Saate iga päev ja iga nädal sisselogimise eest väärtuslikke kingitusi.

Projektiarendus jätkub, ärge keelake automaatseid värskendusi ja arendajad rõõmustavad teid pühade ajal ainulaadsete auhindade ja huvitavate ülesannetega eriliste sündmustega.

Kontrollige mängupoodi sagedamini. Sellest leiate madalate hindadega kaunistusressursse ja tulnukate esemeid. Sortiment täieneb iga päev ja sageli on allahindlusi. Mõne kauba eest saate maksta mängusisese valuutaga ja mõne pärisrahaga. Project Entropy on tasuta mängimiseks ja te ei pea raha kulutama.

Mängimiseks vajate pidevat Interneti-ühendust. See pole probleem, kuna praegu on raske leida kohti, kus puudub wifi või mobiilioperaatori võrgu levi.

Project Entropy saab Android-s tasuta alla laadida, järgides sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe ja saage galaktika avaruste parimaks komandöriks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more