Järjehoidjad

Prototype 2

Alternatiivsed nimed: Prototype 2

Esimene osa mängu prototüüp aktsepteerisid mängijatele "terviseks". Projekt on väga selgelt näidanud, kuidas inimesed elavad, õnnistatud erilise võimeid "surelike" jõhker mutandid ja koletised. Avalikkuse tähelepanu esimese minuti mängu needitud peategelane - Alex Mercer, kes oma karisma ja sundida suuda tasakaalu kõigi gameplay. Muide, koos peategelane ja on ühendatud esimese üllatuse valmistada Prototype 2 tk. Kui sa oled lootes kohtuda lemmik Mercer, siis on kerge pettumus - nüüd selle asemel on vaja mängida agressiivne must ohvitser, kes on kaotanud oma pere, sest vyrusa väidetavalt väljastatud Alex.

Üldiselt väärib märkimist, et mängu Prototype 2 ühelt poolt väga palju nagu tema eelkäija, kuid teisalt tundub olevat täiesti ainulaadne ja unikaalne projekt. See ainult õhutab avalikku huvi. Agressiivsem meeleolu sunnitud keskenduma mängu jälgib tähelepanelikult kõiki tegevusi tegelaste ja analüüsida neid.

Nagu eespool mainitud, on mäng Prototype 2 arvuti muutub peategelane - nimetatakse küüniline Negro James Heller. Ta tegeleb ainult üks eesmärk - võtta kättemaks kõigile, kes ühel või teisel viisil seotud loomise ja viiruse levikut kogu riigis. Esiteks, James, muidugi tahaks kätte maksta Alex, kuid pärast kohtumist Mercer ka kahjustanud viirus. Kohe ületada mitu kraadi mutatsioonid Heller, vabastatakse igal moraalinorme, saadetakse täitmist oma missiooni.

Et alustada mängu, peate olema alla Prototype 2. Tee seda kiiresti ja lihtsalt külastades poeleht Steam, kus installifail on ainult väärt 30 $. Pärast projekti käivitamisest, võite alustada mängu. Kui oled mänginud esimese osa, siis kindlasti märkate üks suur erinevus - lihtsalt alguse pärast gameplay peategelane on enamik oskusi ja võimeid, et Mercer sai ainult pärast täidab teatud ülesandeid. Pildistatud video Prototype 2 trailer täiesti selge, et James prerasno saab sõita seinu lennata taevas ja viska autod nagu tennisepallid. Võib ainult ette kujutada, milline jõud Heller on vähemalt keset mängu!

Mängu Prototype 2 näidata, kuidas söögiisu võib olla Superman. Kas te isiklikult näha, kuidas James neelab saagiks tervikuna ja samal ajal võtab täielikult oma kuju, see funktsioon, muide, võimaldab meil rakendada kõige hull strateegia. Niisiis, allaneelamist eestkostja et saate relvastatud gun, joosta baasist märkamata. Söödud koletised välimus ei muutu, vaid anda oma võimeid.

Vaadates shot mäng Prototype 2 trailer video, kogemata tabada projekti ulatuse.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more