Järjehoidjad

Dogs of War

Alternatiivsed nimed: Koerad Wars

Multiplayer online rollimäng Dogs of War pakub mängida tõsiasi, et homme võib oodata meie planeedil tegelikult on. Division maa tõttu rikkalikult vahendeid - põletamine teema üldse korda, ja siin Dogs of War võrgus hakkab tegelema tagajärgedega ümberjaotamist ja kaos, mis on seotud sellega.

Enne gamer - lugu langemise banaanivabariigi Corazon, et tema endine jõukas ja sõltumatu, ja nüüd - rebenenud palgasõdurid ettevõtte "Enigma", mida juhib julm ja ambitsioonikas Alfredo Pressnera. Vastustada tema valitsemisajal esialgu keegi võiks, kuid lõpuks korraldatud kaks päris võimas rühmad - Freedom Army (AU) ja League of Mercenaries (LN). Kõik need grupid valmis panna anti-totalitaarse Corazon oma käed. Kes õnnestub? Vajuta "play Dogs of War" ja õppida.

Aga kõigepealt muidugi süsteemi nõuetele. Nii, et mängida mängu online Dogs of War, arvuti peab vastama järgmistele nõuetele:

• Pentium III protsessor või AMD Athlon 800 MHz

• RAM - 256 MB

• graafikakaart - 3D-kiirendi 64 MB mälu

• Helikaart ühildub DirectX

• taotlus DirectX, alustades versioon 9. 0

• vaba ruumi kõvakettal 1. 2GB

Browser mängu Dogs of War Online toeta ühtegi.

Osale mängus Dogs of War, sellisena nõuavad vähe, sest enamik on võimalik kasutada automaatset sisselogimist kontode kaudu Facebook, Vkontakte, klassikaaslased, teenuste Mail. ru või Google.

Kui sa ikka kuuluvad haruldaste grupp mängijaid, kes ei ole sellist kontot, siis kasuta levinum "registreerimine Dogs of War". Esmalt on vaja täpsustada, e-posti aadress, luua parool ja kinnitage see, nagu ka esimesel etapil registreerimine on võimalik tellida uudis. Järgmisena on uus lehekülg täpsustada hüüdnimi - nimi mäng iseloomu, valida oma sugu, mille eest fraktsioon mängib iseloomu - Liiga Mercenaries (vapp skorpion) või armee Vabadus (käed koos viie märkis star). Samuti küsitakse teilt 12 naissoost ja 13 meessoost avatarid iseloomu sõltuvalt korrus, võta Kasutustingimused - sellel aastal Dogs of War Online registreerimine on lõpetatud.

Path algaja palgasõdur algab sõjalise väljaõppe baas, siin saab välja töötada kohas ja teha mõned lihtsad ülesanded. Pärast kuidas kapten, järgige juhiseid ja on arendada oma iseloomu soovitud viisil.

Sul on saadaval paljude relvade revolutsioon - noad, pterodactyls ja Makarov püstolit (selle relva hakkad mängima Dogs of War), et bazookas ja keemiarelvad. Laskemoona mängus on kuulikindlad vestid, gaasimaskid, kiivrid jne, samuti kiibid, energia ja muud kraami, mis hõlbustab saatus oma iseloomu sel raskel ajal.

Alguses mängu pead tapma normaalne mobs (desertöörid, partisanid, indiaanlased, bandiidid) - see on hea viis raha teenida ja kogemusi esimesena.

Muide, va raha, mäng on veel üks oluline ressurss - teemante. Nende jaoks, saate rentida meeskond võitlejad, on olemas kaks liiki neist:

• Forward

• snaiper

Teiseks on kallimad, kuid kui sa oled juba tapnud paar desertöörid, siis nad ei saa endale lubada.

Psi sõda online mäng omakorda põhinev võidelda süsteemi. Sul on alati aega, et valida relv, arvutada trajektoori ja mitte kulutada rohkem energiat, et hävitada vaenlane. Pärast kulutusi palju aega põhjal ettevalmistamine, valmis teekonnal teise asukohta oma tiiva, seal ootab uusi ülesandeid ja muidugi vastasseisu peamised vaenlased - palgasõdur ettevõtte "Enigma" ja sõdurid vastulause fraktsiooni.

Nii et kui valmis võitlema vabaduse ja kukutada diktaatorlik režiim, seejärel vajutage mängida mängu online Dogs of War ja liitunud auastmed palgasõdurite üks vabastusliikumised.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more