Järjehoidjad

Kangelase tee

Alternatiivsed nimed: Kangelase tee

Ig kangelase tee: eepiline ja stiilne.

World fantaasia tema draakonid, päkapikud, deemonid ja muud fantastilised olendid sai tuttavaks ja tuttavaks. Selle žanri armastajad on läbinud tuhandeid teid, mida ümbritsevad ükssarvikud ja haldjad, mistõttu on neid üsna raske üllatada. Kuid aeg-ajalt arendajad dawns suurepärane idee, ja nüüd, enne mängijaid, tundub, et tuttav maailm, kuid uus põimimine imesid.

K sellist lõbusat brauseripõhist multiplayer mängu Kangelase tee. See sisaldab kõiki mainitud olendeid, samuti ei ole maagia läinud, kuid on ilmunud salajane koostisosa steampunk. Nüüd on lisaks tavapärastele relvadele sellisteks stseenideks veel üks löögiarenali kategooria. Retro haavlipüss on kahe teraga mõõga kõrval ja mustkunsti töötajad on üsna loomingulised. Ja kui õigustatud on tema ilmumine selles kuningriigis, saate aru, kui hakkate mängima kangelase teed. Ülejäänud peavad sellega tegelema:

  • Create Hero
  • Fit talle stiilsed relvad
  • Hoolitsege talu
  • eest
  • Teiste osalejatega võitlemiseks
  • Demonite ja nende ülemuste varjamine

kangelast ja nende võimed.

.Traditsioonide kohaselt on igal mänguasjal võimalus valida peamine näitleja:

  • Mag kummardab maagia valemeid, suunates neid vaenlase vastu.
  • Sõdalane on kõige tugevam, põhjustab surmavaid haavu ja talub vaenlase rünnakuid pikka aega.
  • Jahimees, kellel on terav silm, mis võimaldab teil saaki jälitada ja anda sihtmärgile kiire ja täpse löögi.
  • Ubihitsa on halastamatu nende deemonite vastu, kes linna lõhestavad. Võite seda igal juhul usaldada.

Pärast pildi valimist saate mängida mängu Hero's Way. Arendage selle inimese oskusi, kellega te otsustasite minna Twilight City'le, mida valitses peamine isand, kuid ei suutnud kunagi kaitsta elanikke mässuliste deemonite armee eest. Nüüd on vaid üks viis jõudude mobiliseerimiseks ja otsustava tagasilöögi andmiseks. Edasised tegevused ei ole ootamatud. Nagu alati sellistes olukordades, on kangelast vaja parandada. Selleks on erinevaid viise, ja igaüks on omal moel oluline.

Millised peaksid olema sõdurid? Muidugi, tugev, vastupidav, kiire, vilgas, apt, kaval. Kõiki neid omadusi hõõrutakse arvukates lahingutes ja külalistele, kuid kõigepealt leiad kangelase registreerimise tee. Tugevdada kaevandamise või objektide arendamise käigus omandatud omadusi, mida omakorda tuleks parandada. Kindlasti on vaja igasuguseid relvi, tugevaid armoreid, karastatud labasid. Isegi mustkunsti staabid läbivad mingisuguse evolutsiooni ja on erinevaid liike. Kasvav ja püüdlik on alati koht, kus peamine on üritustel aktiivselt osaleda.

V iPlayer Kangelase tee näeb ette gildi süsteemi, ja kui te ühega neist liitute, saate teistelt mängijatelt tugeva toetuse. Nende abil saate ühendada ohtlikke reise koopasse. Kui teil õnnestub ennast pisikeste deemonitega toime tulla, siis ootab nende ülemus lihtsalt võimalust lõhestavale üksikule purustada. Soovides ületada peamist deemonit ja saada kasulikke ressursse, on parem tegutseda koos. Sa võid siiski minna areenile ja tegutseda duelli teel, tõestades teistele eelis.

Alates ka gildis viibimine aianduses. Te kõik mõistsite õigesti, et põllumajandusettevõtte areng on kaasatud mängu ülesannete nimekirja. Ja kui sa hoolitsed selle eest, et vastutus ei oleks vähem kui lahingus osalemine, siis saad väga head boonused. Kokkuvõtteks tahaksin rõhutada, et mäng tuli välja ilus, läbimõeldud, dünaamiline, koos huvitava teaduskirjandusega koos tavaliste fantaasia elementidega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more