Järjehoidjad

Võimalusi Stories

Alternatiivsed nimed: Võimalusi Stories

Ways Stories Internetis - see kollektiivne multiplayer reaalajas strateegia, sai 2011 auhinna "Best Uustulnuk". Võimalusi lood online mäng algab sellega, et teile antakse väike küla kiviajal, peate arendada, tehes ehitus, teaduse ja tehnoloogia.

Ways Stories Online mäng ei esita erinõudeid arvuti mängija peamine nõue - Interneti-ühendus.

Osale mängus Way Stories nõuab sisestades nime all, mis siis ilmuvad mängu, e-posti aadress ja parool, samuti märge selle kohta oma sugu. Kui teil on boonuse kood mäng ja sa pead sisestama. Kui sa oled juba tuttav põhitõdesid mängu, saate käigus ajalugu online registreerimine ja etteantud väärtusi, muid seadeid, näiteks valida rassi, mandri ja kliima linna.

Sel ajal, kui sa mängid käigus ajalugu, siis saad valida, mis suunas sa pead areng - kas vägev-vallutaja maa, või kuulus teadlased tegemise avastus või nutikas poliitik sõdivate sõna või, lõpuks, kaupmees, kes põimitud kogu maailma web kaubateed. Way of the Warrior võtab kõige rohkem aega, et sa kulutad iga päev mängides seda mängu, sest teie naabrid võivad kiiresti mööduda sa arendamine ja sõdurite arv.

Esiteks sa olema kättesaadavad kõigile kolme tüüpi ressursse:

- Teadmised

- Food

- Wood.

Üldiselt, kui sa mängid mängu viis Stories online, siis on väga erinevaid vahendeid

- Basic (teadmised, toidu-, puidu-, metalli-, raha)

- Strateegiline (graniit, veoloomad, uraani-, väävli-, kütuse-, alumiinium),

- Majanduskasvu allikad (puu, erinevate teravilja, liha, kala),

- Kultuuri (vein, ehted, riided, muusika, filmid).

Ways lood online mäng on väga arenenud kaubandussuhted mängijad, nii et kõik ressursid välja teadmised, mida saab edukalt kaubelda.

Mängimiseks Path of History, peate otsustama, mis rassi sa mängid. Kõik mängu kolm sõitu: eurooplased, asiaadid, indialased. Iga rass on oma eripärad, samuti relvade ja väed.

Peale mängu nähakse ette erinevaid maastikke, mis on oma konkreetsed tootmise ja ressursside hoiused. Mängus on 4 tüüpi maastikud:

- Meadows,

- Stepis

- Desert

- Lumi.

Ka oma küla võib asuda kas mandril või rannikualal. Iga servereid saadaval viie kontinendi, igaühel on oma unikaalne maastik.

Warriors asuvad traditsiooniliselt niidud, seal on palju mugavam hoida võitlus. Teadlased elama kõrbe, see samaaegselt kaitseb ta ründab naabreid, samuti annab vajalikud vahendid teaduse. Igal juhul kogenud mängijad soovitada on sõbralikud suhted naaber-warrior vastastikku kasulikuks koostööks.

Saad mängida mängu online Ways lood ja ei karda, et see oleks võimalikult suur soosimist mõni kera või naabrite äkki juhtub läbimurre. Kõik teaduslikud teadmised ja tehnoloogia arenguga väga tihedalt seotud, lisaks mäng ei ole selge jagunemine etappi. Kõik mängus umbes 150 eri teadusvaldkondi.

Tema küla saab kombineerida teistega, et saada riigis. Sel juhul mahajäänud mängijad automaatselt jõuda teadusliku ja tehnoloogilise arengu. Eesmärgiks on ehitada kosmoselaev.

Sel hetkel mängus on kolm serverid - suur test maailmas, Maa ja apokalüpsis. Registreeri Ways Stories läheb maailma 12 "Apocalypse".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more