Järjehoidjad

Questland

Alternatiivsed nimed: Questland

Mäng Questland – mõõgad ja julgus

Siin on stuudio Gamesture käigupõhine rollimäng. Nagu igas RPG-s, on ka siin üks peategelane, kellega koos lahinguväljadel kõndida. Kõrvaltegelased juhatavad sind läbi mängumaailma ajaloo, saavad sinu sõpradeks või vaenlasteks, seda näitab aeg. Sinu eesmärk lihtsast külaunistajast on saada tõeliseks kangelaseks, kurjade ja kurjade vaimude tšempioniks. Uurige "mürgitatud" maailma nurki ja puhastage need kurjast.

Questland on näide lihtsast mängumehaanikast, mis on mähitud värvilisse kesta. Siin on kõik tegelased ainulaadsed, täpselt nagu teie kangelane. Peategelase kõrge kohandamise tase võimaldab teil luua peaaegu eksklusiivse võitleja (väliselt eksklusiivne). Ja arvestades seadmete suurt hulka, on sarnast väga raske leida. Igasugune riietatud varustus kuvatakse ju teile kohe välja. Kõige selle juures on mängu liides lihtne ja selge. Iga mängija mõtleb mõne sekundiga välja, mida ja kuidas teha, ning esialgne assistent räägib loo ja kõik võimalikud täiustused. Ekraani allservast leiate kõik peamised vahelehed:

  • Maja – sellele vahelehele liikudes leiate end oma kodulinnast Valiyast. Siin saab parandada varustust või sepistada uusi, siseneda linna ja jalutada messil ja poodides, laskuda areenile ja võidelda teiste mängijatega, sadamast leiate alati ülesande ja lisatulu. Tutvuge kindlasti õhulaevaga – sinna kogunevad kõik ainulaadsed sündmused koos majesteetlike auhindadega.
  • Kangelane – sellel vahekaardil hoolitsege oma kangelase varustamise, varustuse, sfääride täiustamise, peamiste talentide valimise ja pumpamise eest. Vaata oma kotti, äkki lebab seal midagi huvitavat. Tutvustage oma parima varustuse kollektsiooni ja hankige boonusstatistikat. Enne lahkumist ärge unustage oma võitlejat imetleda, võib-olla peaksite koguma ämbliku esemete komplekti, et te kardaksite?
  • Kampaania - peamiste lahingukohtadega sektsioon, kus võitlete koletiste lainete ja igasuguste ülemustega. Ja neid on tõesti palju, igas kampaanias on kolm bossi ja oma lugu tegelastega, mõni neist läheb meiega terve tee peale. Kolme tärni läbimise eest saab iga etapp teie õiguspärase tasu - rubiinid.
  • Ülesanded – vahekaart, kus on preemiad saavutuste, teatud ülesannete täitmise, kampaania sooritamise jms eest. Saate neid kõiki korraga läbi sirvida, et mõista, millises suunas kõigepealt liikuda ja areneda.
  • Pood - kõige ilmsem vahekaart :) Siit saate osta kasti võtmeid koos varustuse või keradega, osta päris raha eest mängukomplekte (need on tõesti seda väärt) või lihtsalt tulevaste kulutuste jaoks rubiine.

Kas Questlandi tasub mängida, mängu plussid ja miinused

Üldiselt jätab mäng positiivse mulje. Millegi saavutamiseks ei pea te päris raha kulutama. Sa ei pea iga päev käima ja tunde mängides istuma. See tähendab, et see on käigupõhine rollimäng selle žanri vabadust armastavatele fännidele. Iga päev saab sisse logida pool tundi, muutudes samal ajal kuu lõpus serverilegendiks.

Alguses pakub mäng vaid 99 sendi eest legendaarsete relvade ja võtmete ostmist eepiliste kastide jaoks. Mis tugevdab teie kangelast esialgu mitu korda. Siis on kõik sinu enda teha. Perioodiliselt genereerib Questland ainulaadseid komplekte ja kombinatsioone, mida ostes saate koheselt jõudu ja jõudu juurde. Kuid jällegi pole see kõik vajalik, ilma ostudeta saate ohutult mängida ja maailma avastada, pumbates samal ajal oma tegelast.

Questlandi tasuta allalaadimine arvutisse on üsna lihtne. Kasutage mis tahes saadaolevat emulaatorit ja mõne minutiga loote oma kangelase!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more