Järjehoidjad

Rachel Holmes

Alternatiivsed nimed:

Rachel Holmes: erinevused on puslemäng, mis treenib tähelepanu detailidele ja visuaalset mälu. Nende mängude graafika on nende eripära tõttu täiesti ebaoluline. Mäng on hästi kõlanud, muusika on valitud märkamatult.

Mängu ajal saab sinust tõeline detektiiv nimega Rachel Holmes.

Seekord peate:

  • Otsige piltidelt
  • erinevusi
  • Võistelge teiste mängijatega kellaga
  • Aidake legendaarset detektiivi missioonidel üle maailma
  • Koguge väärtuslikke auhindu ja auhindu

See ei ole täielik nimekiri asjadest, mida mängus teha, kuid saate teada, kui mängite Rachel Holmesi: erinevused

Mängus on palju režiime, neist saab valida ükskõik millise, need on kõik omamoodi huvitavad.

Esmalt lugege läbi õpetus ja proovige mõnda aega mängida kõige tavalisemas režiimis, kus peate lihtsalt leidma erinevused, võrreldes kahte erinevat fotot.

Kui tunned, et oled saanud piisavalt kogemusi, saad proovida kätt teistes režiimides. Otsige mõnda aega erinevusi, teil peab olema aega, et kõike leida. Võistelge teiste mängijatega üle kogu maailma. See on kõige keerulisem režiim, sest kunagi ei tea, kui kaua kulub vastasel erinevuste leidmiseks.

Iga ülesande eduka ja õigeaegse täitmise eest saate teatud koguse münte. Saate seda mängusisest valuutat kasutada vihjete ostmiseks kõige keerulisematel tasemetel. Müntide kohta on saadaval mitu vihjet ja ühe saab avada, vaadates lühikest reklaamvideot. Kuid enne vihjete kasutamist proovige leida erinevusi ilma nendeta. Seega on mängida palju huvitavam kui siis, kui teid igal sammul palutakse.

Ülesannete raskusaste suureneb iga läbitud tasemega. Uutel tasemetel võitmine muutub üha raskemaks.

Aidake peategelasel mõista maailmas toimuvaid kummalisi sündmusi ning saate teada, kes ja miks asendab originaalfotod koopiatega, millest mõned objektid puuduvad. Kõigi nende juhtumite taga võib olla mõni suur kurikael, kes plaanib pahaaimamatute ohvrite vastu kurja.

Ei ole põhjust muretseda, et mängu tasemed lõppevad ja sul pole enam midagi teha. Kuigi tasemete arv on piiratud, on neid palju ja viimaseni jõudmiseks kulub palju aega.

Ärge unustage aidata peategelase mõistatusi lahendada iga päev ning hankida igapäevaseid ja iganädalasi auhindu.

Integreeritud poes on teil võimalus osta võimendusi ja mängusisest valuutat. Seda pole vaja teha, sest mäng on täiesti tasuta, kuid nii saad arendajaid toetada ja neile aitäh öelda.

Eelseisvad värskendused lisavad uusi tasemeid ja mängurežiime. Mängimine muutub iga värskendusega huvitavamaks.

Kui järgite sellel lehel olevat linki, saate Android-s tasuta alla laadida

Rachel Holmes: erinevused.

Kui soovite kontrollida, kas teie tähelepanelikkus on detektiiviks saamiseks piisavalt arenenud, installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more