Järjehoidjad

RAGE: Kampaania Edition

Alternatiivsed nimed: RAGE: Kampaania Edition

Protsessor: Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2 GHz

RAM: 2GB

Videokaart: GeForce 8800/Radeon HD 4200

Disk Space: 25 GB

Rage Kampaania Edition - eriline Anniversary Edition populaarne arvutimäng, mis ühendab elemente mitu populaarne mäng žanrid. Game Wrage on muutuv kooslus vahel first person shooter, bravuurne võidusõiduautod ja nivelleerimine süsteemi parimaid traditsioone klassikaline rollimängude. Unique dünaamilise atmosfääri mäng viib meid Reydzh maailma kogenud globaalse katastroofi, mille peamine eesmärk iga oma elaniku kohta -, et püsida elus. Aluseks mängu maailm võeti universum post-apokalüptiline maailm kirjeldatud populaarne Hollywoodi filmi "Mad Max", kus kõik on otsustatud relvi ja kiirus jäägid kogutakse sõidukite osad.

Plot

Rage, mäng, mis sisaldab kõiki õudusi post-apokalüptiline maailm elas kohutav globaalse katastroofi. Aastal 2004, teadlased leidsid ulatuslikkus meteoriit hurtling täiskiirusel planeedile Maa ja vastuollu nende paratamatu. Valitsuste kõik maailma riigid on ühinenud ühise projekti "Ark", kui paljude maa-alune ladustamine sätteid, laskemoona ja varustust, seal on ka üleni kapslid inimestega kastetud peatatud animatsioon. Neil on taastada inimtsivilisatsiooni pärast katastroofi. Aastal 2029, asteroid kukkus planeedi pinnast ja enamik maailma elanikkonnast on tapetud, hävitatud kogu linna. Tõstetud pärast asteroid mõju tolm katab taevaid ja maailm hakkab "tuumatalve". Mitu aastat hiljem, tolm ja Arkdwellers valitud pinnale uuesti ehitada maailma tsivilisatsiooni. Ainult armastatud inimeste harjumus, isegi nägu ühine oht on raske neid ühendavad ja esindajad eri varjualused alustada verine sõda ülemvõimu planeedil. See oli sel hetkel mängu Reydzh avab meie jaoks peategelase lugu.

Varitsejad

Rage, mäng, kus prügi kogumise karjamaa üks lõbus ja vajalik koolitus. Enamasti kõik, mis leiad on banaalne prügi, mis saab siis müüa vähe raha, kuid mõnikord kohanud ja kasulikud asjad või nende osad kasulikke asju. Maailma ajalugu alates katastroofi ja kellaaeg otsene kirjutises väga halvasti, ja isegi leidsin raamatust sa ei saa isegi püüda jõnks läbi, nad sobivad nagu banaalne vanapaberit, mis on levinud Reydzh hakatis Külmakõrbe ööd.

Meistrimees

Rage Praegu väike käsitöö süsteemi ja kui siis tuleb üsna igav lõputu kõnnib tühermaad ja ärge lõpetage tulistamine, kus suur hulk verejanuline vaenlased, siis võite istuda üksildane nurgas ja teeb midagi välja oma prügi kiirenenud. Nii saab teha väike võitlus robot või kuulipilduja torn, mis võib olla suureks abiks tegeleda vaenlased, kuigi sel juhul oma osaluse tulistamine ei pruugi olla vajalik. Rage Kampaania Edition - versioon populaarne mäng platvormid spetsiaalselt Mac OS, kus lisaks klassikalisele ühe mängija kampaania lisati veel kaks paketti täiendusi, sealhulgas «Anarchy Edition» ja «Kanalisatsiooni».

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more