Järjehoidjad

RAID: varjulegendid arvutis

Alternatiivsed nimed: Mäng Raid, Raidi varjulegendid

RAID: Shadow Legends on Dungeons Dragonsi stiilis MMORPG 500+ ainulaadse kangelase ja lahingutaktikaga.

Kui hakkate arvutis RAID: Shadow Legendsi mängima, sukeldute ühe meeskonna ajalukku. Neli kartmatut kangelast võitlevad üksi, et draakoni hävitada ja tema varandus ära võtta. Kangelased Galek, Ethel, Kael ja Eilen. Neil kõigil on erinevad võimed – maag, sõdalane, laskur ja odamees, kuid nad täiendavad üksteist suurepäraselt ja toetavad. Tõsi, ülim boss osutub liiga tugevaks. Ükskõik kui kõvasti nad ka ei püüdnud, tõuseb draakon õhku ja paiskab kurgust leegi ... Keegi ei jäänud ellu.

Siin lõpeb eelajalugu ja teie ette ilmub Arbiter, mängumaailma valvur. Ta pöördub teie poole: "Teleria kuningriik sureb sõja ja tüli tõttu. Sairothi ebapühad toetajad levitasidPimedust idast ülejäänud territooriumile. Teleria hoidjana olen andnud endast parima, kuid jõud hakkab otsa saama. Nüüd jätkate minu tööd. Ma taastan ühe kadunud kangelase. Rohkemaks mul jõudu ei jätku. Nüüdsest on ta teie alluvuses. Valige, keda soovite taastada. "

Teie mäng algab selles etapis. Siin on valik nelja hulgast:

  • Eilen (Elhain) - kõrge päkapikk, vibulaskja, oskused: täpne lask (rünnak vaenlasele. Kui rünnak oli kriitiline, annab see veel ühe löögi), taevanool (ründab üht sihtmärki, seejärel kõiki vaenlasi. Kui sihtmärk sureb, kehtestab see kriitilise võimaluse boonuse 30 protsenti 3 pöörde eest, Surmaorg (ründab kõiki vaenlasi 2 r.) ja liitlastele boonust andev aura.
  • Kael (Kael) - tume päkapikk, mustkunstnik, oskused: pimeduse löök (rünnak vaenlase vastu. Tõenäosusega 80 protsenti rakendab see 2 pöörde jaoks mürki 2,5 protsenti, happevihma (rünnak kõigi vaenlaste vastu. Iga tapetud vaenlase kohta täidab see oma pöördeskaala 25 protsendi võrra, laguneb (ründab juhuslikke sihtmärke 4 r. Tõenäosusega 40 protsenti rakendab see mürki 5 protsenti 2 pöörde kohta) ja aura, mis annab liitlastele boonuse.
  • Galek - ork, sõdalane, oskused: ristlõige (ründab vaenlast 2 p.), Hellraiser (rünnak kõigi vaenlaste vastu. Määrab endale 2 pöörde eest 30% kiiruse boonuse, neetud kirves (ründab 4 korda juhuslikke sihtmärke. Omab 30% võimalust määrata 2 pöörde eest 30% kaitsekaristus. Kui märklaual on rohkem kui kaks karistust, siis 30 protsendi tõenäosusega määrab 2 pöörde eest kaitsekaristuse 60 protsenti) ja aura, mis annab liitlastele boonuse.
  • Ethel (Athel) - püha ordu, odamees, oskused: löök kohapeal (ründab vaenlast kolm korda. Viimasel tabamusel tõenäosusega 75 prts. kehtestab 2 pöörde jaoks nõrkuse 25 protsenti, jumalate labasid (rünnak kõikidele vaenlastele, kriitilise löögi võimalus + 15 protsenti), valgustatust (kehtestab endale rünnakuboonuse 25 protsenti 2 pöörde eest. Kui tervis langeb alla 50 protsendi, määrab see endale 2 pöörde eest 30 protsenti kaitseboonust. Siis läheb) ja liitlastele boonust andev aura.

Arbiter jätkab oma lugu ja toob teid kursis. Teie ees on teie bastion. Siin saate kutsuda ja täiustada kangelasi, kes võitlevad pimeduse jõududega. Olete juba valinud esimese kangelase, kuid missioonide täitmiseks vajate veel nelja kangelase jõudu. Kasutage salapäraseid kilde, et kutsuda kangelased portaali. Niipea, kui kutsute esimese kangelase, saadab Arbiter teid seiklusele, nimelt tilguti hukkamisele, jutustades lugu Teleria maailmast. Kampaania esimeses harus tuleb alistada Bannereti kuningas, ta leida ja teada saada tõde: kas suur kuningas Taiba on läinud üle Pimeduse poolele.

Kampaaniaid etapiviisiliselt läbides õpid tundma maailma ajalugu ja puhastad selle mustusest. See pole nii lihtne, kui pärast esimest võitu võib tunduda. Lisaks on vaenlased ainult tugevamad ja Pimedus ainult vihasemaks. Nii et olge valmis kutsuma välja tugevaid uusi kangelasi ja kasutama neid lahingus. Me kasutame väljakutsumiseks kilde:

  • salapärased kutsumiskillud - kõige lihtsamad, millest saab välja kutsuda enamasti rohelisi kangelasi, vahel ka siniseid;
  • iidsed väljakutsumisfragmendid - iidsetest kildudest suure tõenäosusega saab välja kutsuda siniseid kangelasi, samuti väga napp võimalus välja kutsuda lillasid ja oranže kangelasi;
  • tumedad väljakutsumise killud - suurendas võimalust kutsuda välja lilla-oranžid kangelased, samuti suur tõenäosus saada pimeduse kangelasi;
  • Pühad kutsumiskillud – saab kutsuda suure tõenäosusega lilla ja oranž. Parimad killud haruldasema kangelase väljakutsumiseks.

Milline on Raid Shadow Legendsi parim kangelane?

See on filosoofiline küsimus. Mängus on suur hulk erinevaid tegelasi erinevatele vajadustele erinevate oskuste, võimete ja omadustega. Ütlen veel, mõned kangelased näitavad oma tugevaid külgi ainult siis, kui nad on paaris teise kangelasega. Sellest hakkate aru saama alles pärast teatud mänguaega.

Seega tekib küsimus, millist kangelast tasub alla laadida ja milline mitte? Üks viise selle väljaselgitamiseks on avada kangelane ise ja klõpsata tema portree allosas olevat hinnangutega ikooni.

Need on mängijate endi hinnangud selle kangelase kohta. Nad hindasid seda iga võimaliku koopasse ja lahingutüübi jaoks. Hinnangu saab jätta alles pärast seda, kui olete selle maksimaalselt 6 tärnini pumpanud. Nii et see hinnang on üsna täpne. Kuid pange tähele, et see sõltub suuresti kangelase kantavatest esemetest. Kahjuks ei saa seda teavet siit vaadata. Mänguarendajad näitavad ainult põhikomplekte.

Teine võimalus on mängijate kogukond. Tihti leiab sealt hinnanguid ja parimate kangelaste nimekirju. Ja siin jagavad nad alati kogumist väärt esemete komplekte. Kuid antud juhul on sellised hinnangud väga subjektiivsed. Lõppkokkuvõttes on otsus teie.

Uued aktiivsed sooduskoodid:

s1mple – alates 01. 12. 2021

Pange tähele, et ühe päeva jooksul saate sisestada kuni ühe aktiivse sooduskoodi.

Süsteeminõuded

Minimaalne
OS: Windows 7 või uuem (ainult 64-bitine), macOS High Sierra või uuem
Protsessor: Intel Core i3
Graafikaseade: Intel / AMD Radeon / Nvidia GeForce
Mälu: 4 GB RAM
DirectX: versioon 11
Kettaruum: 5 GB
Soovitatav
OS: Windows 7 või uuem (ainult 64-bitine), macOS High Sierra või uuem
Protsessor: Intel Core i5
Graafikaseade: Intel / AMD Radeon / Nvidia GeForce
Mälu: 8 GB RAM
DirectX: versioon 11
Kettaruum: 8GB

Kuidas Raid Shadow Legends arvutisse/sülearvutisse alla laadida?

Vajutage nuppu veidi kõrgemale ja järgige juhiseid. Peate alla laadima Plarium Play installifaili. Avage see ja installige see oma arvutisse. Looge kindlasti konto. Seda läheb vaja mängu alustamiseks ja oma skoori salvestamiseks. Pange tähele, et täna ei saa te mängimist alustada ilma Plarium Play käivitusprogrammita.

Sündmused

Uus lõbus üritus "Chase for s1mple". Ürituse ajal tuleb seitsmeks päevaks mängu siseneda ja kingitusi koguda. 7. päeval võtate vastu legendaarne kangelane Aleksander Vibulaskja Kõrgpäkapikkudest. See loodi legendaarse mängija Alexander s1mple Kostylevi järgi, kellest sai parim CS: GO mängija. See ei ole universaalne kangelane ja võib olla kasulik ainult teatud lahingutes ogrede vastu. Aga selle saamine on ka tore. Üritus kestab kuni 28.01.2021.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more