Järjehoidjad

Rail Rush

Alternatiivsed nimed:

Rail Rush on jooksjamäng mobiilplatvormidele. Mängu graafika sõltub teie seadme jõudlusest. Häälemäng on hea ja ei tekita kaebusi.

Kuulsaim kullapalavik oli USA California osariigis 1860. aastal. Sel perioodil alistusid paljud maaotsijad kasumijanule. Need inimesed läksid Ameerika jõe äärde kulda otsima ja paljudel seal vedas.

Oli ka neid, kes kaevandasid kulda selleks sügavaid ja väga suuri kaevandusi kaevates. Paljud neist kaevandustest sisaldasid tonni kulda ja olid nii suured, et pidid neist kärude abil läbi liikuma.

Mängus peate taga ajama planeedi ihaldatuimat metalli ja selleks saate hallata just sellist käru.

Kullakaevanduseks kaevandusi ehitades mõeldi ohutusele harva ja seetõttu tasub sellistesse kohtadesse minnes olla väga ettevaatlik.

  • Juhtige miinivankrit ohutul teel
  • Koguge teelt kullakangeid
  • Hüppage üle kuristike ja põiklege takistustest kõrvale
  • Vältige vaenlasi, kes üritavad teid rünnata
  • Ära jäta kasutamata spetsiaalseid esemeid, mis võivad ajutiselt parandada minecart
  • jõudlust

Enne kui hakkate Rail Rushi mängima, valige 18 saadaoleva valiku hulgast teile kõige rohkem meeldiv tegelane. Järgmiseks olete valmis võistlema kohe pärast lühikese õpetuse läbimist, milles saate õppetunni miinivankrite juhtimises.

Kõik, mis kasulikul teel kohtab, tuleb kokku korjata, eriti väärtuslikud on vääriskivid, mille väärtus ületab isegi kulla hinna.

Pärast piisava rikkuse kogumist on teil võimalus osaleda võrgumeistrivõistlustel, kus võistlete teiste mängijatega uskumatute auhindade nimel.

Kuigi geograafiliselt kuulsaim kullapalavik leidis aset ühes osariigis, ei piirdu te mängus vaid ühe asukohaga. Külastate mängus rohkem kui kümmet maailma, millel on tohutu hulk tasemeid. Igast maailmast leiate ainulaadseid ja jäljendamatuid takistusi, vaenlasi ja loomulikult auhindu.

Teil ei hakka hetkekski igav, mäng on nagu liumägi lõbustuspargis, millega sõites saad rikkaks. Kuid isegi kui olete sellest väsinud, võite mõnda lisamängu mängides häirida.

Vaadake sageli tagasi ja teid premeeritakse igapäevaste ja iganädalaste kingitustega.

Hooajalised pühad rõõmustavad temaatiliste võistluste ja pidulike paikadega.

värskendust toovad mängu rohkem tasemeid ja uusi, veelgi uskumatumaid maailmu.

Mängupoes saate osta kasulikke boonuseid, ressursse ja parandada oma transporti. Ostmine on võimalik nii mängusisese valuuta kui ka pärisraha eest. Ärge jätke alla tutvustusi ja müüki, külastage poodi iga päev. Kui soovite arendajatele tänada, kulutage kindlasti vähemalt väike summa, nad on rahul.

Android-s saate

Rail Rushi tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Kui teile meeldivad kalliskivid ja kullakangid, võite selle mängu installimisega saada virtuaalmaailmas tõeliseks rikkaks meheks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more