Järjehoidjad

Rail Nation

Alternatiivsed nimed: Rail Nation

Mäng Rail Nation - see on tasuta veebipõhine mäng, kus sa leiad end väike unine linn rongijaam. Alusta oma reisi juhataja väikeettevõte raudteed. Rail Nation online eesmärk on " Töötada välja ja kasvama ! "Ja täidab palju erinevaid töökohti toota toote või tehnoloogilisi materjale parandada transport!

Enne mängu mängida Rail Nation veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB. Rail Nation registreerimist ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel valige kirje « Registreeri nüüd »

2. Palun sisesta kehtiv e-mail

3. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

5. Valige « Registreeri ».
Rail Nation online tutvustab teile väike raudtee linnast. Travian Games loonud esmaklassiline strateegia mäng Rail Nation online mis algab romantilises vanus raudtee.
Mängija alustab juhina väike raudtee-ettevõtete kaupade transport kasutades vedurid "aur", " Dizel " ja "Electric". Mängi Rail Nation on üsna huvitav, sest on käigus mängu mehaanikat. Mängu võitja Rail Nation on üks mängijatest , mis loob kõige prestii raudteed! Round mäng lõpeb umbes neli kuud, mis hõlmab erinevaid muudatusi brauseri mäng Rail Nation online .
In Rail Nation mängida sa ei igavleda, sest tulla võitu, siis on vaja täita erinevaid ülesandeid. Esiteks, oma väike aur rong võib vedada kaupu ühest linnast teise Rail Nation online . Iga linn vajab tooraine arendada ja kasvatada. Lähedal taimede või protsessi materjalid. Näiteks koolitab mängu Rail Nation peaks läbi puidu puusepatööd, ja siis teeb lauad, mis annavad linnale. Ja miks mitte võtta koormus söe kaevandused tagasiteel mäng Rail Nation ?
In Rail Nation alati rõõm mängida, sest mäng graafika on tehtud kõige kõrgemal tasemel! Mäng Rail Nation on keeruline ja lõbus äri simulatsioon. Teie kasvav laevastiku tuleks säilitada, laiendada ja moderniseerida. Uued tooted vajavad erinevat tootmisahelas; tehnoloogiaid tuleks uurida ja kasumlikult kohaldada Rail Nation online . Igal teol on oma tagajärjed: mängijad saavad rohkem liinidel rohkem slots vedur või täiustatud tuluteenimisvõimalusi.
Aga mitte alati siis välja sujuvalt Rail Nation online : kasv söe hindade sõja ajal, streigid kaotuse tõttu tootlikkuse ja kahjustatud vedurid. Kuid on ka mõned meeldivaid üllatusi mängu Rail Nation , näiteks enampakkumiste, eripakkumiste või võistlustel. See viib suhtlemist teiste mängijatega - mis teeb mängu Rail Nation online põnevamaks.
Creator mäng Travian Games eriti tähtsaks multifunktsionaalsete Rail Nation online [_2_ ]. Teised mängijad on pidevalt mõjutavad suured muutused majanduses mäng. Sa pead võistlema ressursse ja see on väga oluline, et valite targalt ametiühingute mäng Rail Nation kuna partnerlus võib anda olulist boonuseid. Osalejad saavad ka koos töötada optimeerimiseks tootmisahelas või kasutada raha investeeringute juhtimiseks taimed mäng Rail Nation . Rail Nation online - see uusi põnevaid mänge maailmas, liitu meiega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more