Järjehoidjad

Raudtee korporatsioon

Alternatiivsed nimed:

Railroad Corporation on majandusstrateegia, mille raames saate luua oma raudteeimpeeriumi. Saate mängida Railroad Corporationi arvutis. Graafika on realistlik, mängumaailm näeb ilus välja. Kõik sõidukid on häälestatud usutavalt, muusika on meeldiv ega ärrita isegi pikal mängimisel.

Railroad Corporationis hakkate rajama oma raudteeimpeeriumi Ameerikas. See, kas suudate edu saavutada, sõltub ainult teist.

Enne kui alustate mängu kõige raskemate ülesannetega, läbige lühike koolitus, ei lähe kaua aega, kuna liides on intuitiivne.

Järgmisena ootab teid edu teel palju asju:

  • Uurige piirkonda, et määrata raudtee jaoks sobivaim marsruut
  • Raudteejaamade ehitamine ja rööbaste paigaldamine
  • Tegelege tööstusarendusega
  • Õppige tehnoloogiat, et saavutada konkurentide ees eelis
  • Palgake töötajaid ja määrake neile töötasu
  • Ehitage tunneleid läbi ligipääsmatute mägede
  • Võistle tehisintellektiga või pärisinimestega võrgus

See loend näitab Railroad Corporationi PC peamisi tegevusi.

Esmalt peate võitlema ressursside pärast. Aja jooksul ei muutu see lihtsamaks, kuna nende projektide maksumus, millega peate mängus tegelema, tõuseb teie äriimpeeriumi kasvades pidevalt.

Tehnoloogiline areng on väga oluline, kuid te ei tohiks sellest liiga palju kaasa lüüa. Tehnoloogia arendamisse suuri investeeringuid tehes võite jätta tähelepanuta muud olulised tegevusvaldkonnad.

Raha teenimiseks ei piisa ainult ulatusliku raudteevõrgu ehitamisest. Investeerige suurtesse tootmisettevõtetesse ja farmidesse. Mida suurem on linna kaubanduskäive, seda rohkem kasumit toob kaubavedu.

Tegelege töötajate palkamisega. Selles küsimuses on oluline säilitada tasakaal, suurem inimeste hulk ehituse ajal vähendab aega, kuid suurendab kulusid. Valige, mis on teie jaoks olulisem. Palga alandamine võib küll kulusid vähendada, kuid selline samm võib tekitada töötajates rahulolematust ning see mõjutab ka nende tehtava töö kvaliteeti.

Kui teil ei ole piisavalt raha mõne olulise projekti jaoks, võite kasutada laenu, kuid ärge võtke seda kergelt. Laen tuleb tagasi maksta koos intressidega nagu päriselus.

Railroad Corporation meeldib kõigile raudteede ja majandusstrateegiate fännidele. Mäng osutus huvitavaks ja väärib tähelepanu. Saadaval on mitu režiimi, igaüks saab valida endale kõige huvitavama.

Enne alustamist peate oma arvutisse alla laadima Railroad Corporationi ja selle installima. Saate mängida võrguühenduseta, kuid mitme mängijaga režiimi jaoks on teil siiski vaja Internetti.

Kahjuks ei saa arvutisse PC tasuta alla laadida

Railroad Corporation. Mängu ostmiseks külastage arendajate veebisaiti või tehke seda Steami portaalis.

Alustage oma raudteekaubaveoimpeeriumi ehitamist kohe ja saavutage edu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more