Järjehoidjad

Raudteeimpeerium 2

Alternatiivsed nimed:

Railway Empire 2 on raudteele pühendatud populaarse majandusstrateegia teine osa. Mäng on saadaval arvutis. Graafika on muutunud veelgi paremaks ja realistlikumaks. Häälnäitlemine on kvaliteetne ja hea muusikavalik.

Selle projekti välja töötanud stuudio on juba ühe sarnase mängu välja andnud. Arendajad otsustasid sellega mitte peatuda ja esitlesid teist osa, mis osutus veelgi paremaks. Graafikat on täiustatud, mängumehaanika on muutunud veelgi realistlikumaks ja huvitavaid ülesandeid on rohkem.

Olenemata sellest, kas mängisite esimest osa või mitte, pole juhtnuppude mõistmine keeruline. Arendajad on koostanud näpunäiteid algajatele ning muutnud liidese võimalikult intuitiivseks ja lihtsaks.

Railway Empire 2-s on teil palju teha ja rasked ajad ületada:

  • Uurige piirkonda enne ehituse alustamist
  • Ehitage optimaalne marsruut, võttes arvesse maastikku
  • Tegelege ressursside eraldamisega
  • Uute tehnoloogiate valdamine
  • Võitlus konkureerivate ettevõtetega
  • Ehitage tehaseid ja tehaseid
  • Arendage turismitööstust, looge vaatamisväärsusi
  • Palgavad töötajad
  • Võistle teiste mängijatega võrgus või täitke ülesandeid koos koostöörežiimis

See on lühendatud nimekiri sellest, mida teete mängus Railway Empire 2 PC

Kampaania algab 1800. aastatel, raudteede ajastul. Railway Empire 2 mängimine on muutunud veelgi huvitavamaks, kuna mängijatele on nüüd saadaval mitu kontinendit.

raskusastet saab kohandada vastavalt individuaalsele valikule. Enne kampaania lõpetamist peate valima tegelase kuue saadaoleva valiku hulgast. Igal neist on oma tugevad ja nõrgad küljed, lugege kirjeldust ja otsustage, milline neist on teie individuaalse mängustiili jaoks sobivam.

Railway Empire 2-s on teil võimalus ehitada suure rööbaste arvuga raudteid, see suurendab läbilaskevõimet olulisemates lõikudes mitu korda. Raudteejaamu saab nüüd ehitada ka suuremaks kui mängu eelmises osas.

Et muuta väikeettevõte terveks impeeriumiks, peate ressursse targalt juhtima. Kaaluge kõiki võimalusi ja investeerige sinna, kus kasum on suurem.

Konkurendid teevad kõik endast oleneva, et peatada teie impeeriumi kasv. Lisaks ausatele võitlusmeetoditele saate konkureeriva ettevõtte rajatistes kasutada tööstusspionaaži või sabotaaži.

Võimalus suhelda teiste mängijatega võrgus. Võite omavahel võistelda või tegutseda koos, et probleeme lahendada ja ülesandeid koos täita.

Mängu alustamiseks peate alla laadima ja installima Railway Empire 2. Kohaliku kampaania, mis koosneb 12 peatükist, lõpuleviimiseks pole vaja Interneti-ühendust.

Railway Empire 2 tasuta allalaadimine, kahjuks pole võimalust. Mängu ostmiseks minge arendajate ametlikule veebisaidile või külastage Steami portaali.

Hakkake kohe mängima, et ehitada üles oma transpordiimpeerium, kõrvaldades kõik konkurendid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more