Järjehoidjad

Tom Clancy Rainbow Six Siege

Alternatiivsed nimed: Tom Clancy Rainbow Six Siege

Tom Clancy'i hävitavat Rainbow Six Siege mängu.

Tom Clancy'i Rainbow Six Siege mäng on taktikaline shooter, mängija, kes tegutseb peamise isiku poolt. See sai osa Rainbow Six seeriast ning viimasel ajal pärast beetakatsetusi septembrist novembrini sai see Tom Clancy'i Rainbow Six Siege'i allalaadimiseks alla. 12 2015

Selles pole mingit erilist ajalugu ning peamine eesmärk missioonide ajal on hävitada rohkem objekte. See on see, mida gameplay on üles ehitatud, kuid kuidas see juhtub, on realistlikult muljetavaldav. Arvestades füüsilisi seadusi, kui õõnestate ühe seina ühes kohas mitu korda, naases mängu salvestatud hetkeni, langeb see alati erinevatel viisidel, nagu juhtub elus.

Autori Ubisoft Montreali kontol on palju suurepäraseid mänguasjatooteid, mis muljetavaldavad kõigi parameetrite harmoonilise kombinatsiooniga. Graafika, taust ja muusika, kontrollimeetod ja kasutajasõbralik menüü ei tekita kaebusi. Laadi alla Tom Clancy Rainbow Six Siege, lisaks on võimalik mitte ainult Windowsi jaoks, vaid on ka versioonid mängimiseks PlayStation 4-l, samuti One Xbox'il.

kõige purustava mängu omadusi.

Terroristide vastane võitlus on muutunud peamiseks probleemiks, mis mõjutab paljusid riike. Juhtivad riigid on loonud terrorismivastased üksused, mis tegutsevad otsustavalt, osavalt, harmooniliselt ja julgelt. Me ei saa ilma värbajateta teha, kuid peamised lootused on paigutatud üksustesse, kus on neli inimest, kellel on unikaalsed võimed ja ülesanded. Kui värbajad ei ole väga hästi varustatud, siis relvastatud sõjaväelased relvastatud erivahendites on unikaalsed seadmed, mis on mõeldud kaitseks ja rünnakuks.

B eliitrühma kuuluvad esindajad üle kogu maailma:

 • American SWAT
 • British SAS
 • saksa GSG9
 • prantsuse GIGN
 • Vene Spetsnaz
Need sõdurid ei ole avatud või suletud ruumi tingimustes võrdsed. Nad tungivad kõikidesse hoonetesse, on võitluses võitmatud, on kohapeal koolitatud, et koordineerida tegevusi ja võtta esemeid tormiga. Nad kasutavad ümbritsevat ala maksimaalse kasuga. Olles valinud kaitse rolli, muutke ruumi olemasolevate esemete abil usaldusväärseks kindluseks ja rünnaku rühmas ületage takistused. Võite vabalt murda ja purustada. Kes vajab peamist sissepääsu, kui sa saad teda igal pool, et siseneda läbi seina, põranda või lagi. Mõnikord on see ainus võimalus saada sihtkohta, tuues võidu lähemale.

Mängides Tom Clancy'i Rainbow Six Siege'i PC-l, võisteldes mängijatega, et osaleda online-lahingutes. Ootate PVP ja PVE laiaulatuslikke operatsioone ning kui valite eduka taktika, katkeb vaenlase meeskond. Mänguruumis olevad robotid on isegi rohkem kui reaalsed mängijad ja nende vastu võitlemiseks töötage välja ideaalne strateegia.

süsteemi nõuet.

Ubisoft pakub Tom Clancy'i Rainbow Six Siege'ile kasulikku soovitust osta ja saada lisaks mängule käsiraamat koos kõigi toimingute, unikaalsete relvavärvide, kaartide ja isegi peamiste vaenlase jõududega. See aitab teil mängu põhjalikult uurida, valmistada ette kõiki üllatusi ja teha edukalt toiminguid.

Dab Clancy'i vikerkaarekuuskümmend Piirde loodi ja seda oli lihtne käivitada, vajame üsna demokraatlikke süsteeminõudeid:

 • OS: Windows 8. 1/7/8/10 (x64)
 • OP: 8 Gb
 • protsessor: Intel Core i5-2500K või AMD FX-8120 kaheksa-tuum (3). 3 GHz (soovitatav), 2. 6 GHz (minimaalne)
 • videokaart: Nvidia GeForce GTX 670 või AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X (2GB)
 • Heliseade: DirectX 9 ühilduvus. 0c
 • Paik: 10 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more