Järjehoidjad

Rambov

Alternatiivsed nimed: Rambam

Et alustada mängides mängu online Rambov läbima Rambov registreerimist. See koosneb mitmest teemad ja võtab ainult paar minutit

1) leiutada iseloomu nimi.

2) Sisestage parool.

3) määrab oma e-mail.

4) näidata oma sugu ja sünniaeg.

5) järgima reegleid ja seadusi mängu.

Register Rambov valmis! Tere tulemast tagasi!

Online mäng Rambov mingit erilist mustrid tähemärki. Selleks, et saavutada eesmärk, elukutse ja oskused on täiesti kokku. Võite saada

Oskuslik oskustööline

Fearless sõdalane

Võimas maag

Lucky teadlane

Treasure Hunter

Auväärne kaupmees.

Masters of kaevandus-ja tootmisettevõtete ressursse. Nad toodavad ka erinevaid objekte ja on rohkem kui kakssada käsitöö materjale.

Soldiers läbida tuhandeid kohtades, kus nad ootama koletised. Nad toodavad väärtuslikku trofeed, mida kasutatakse mitmetes lahingutes võitlevad tehnikat.

Magee on õppida palju uusi loitse ja volitused kapten kõiki elemente.

Explorers pakub erinevaid töö otsimine, uurimine kaugeimasse nurka mäng maailmas, samuti otsida uusi maavarad.

Treasure Seekers õppida oma seiklustest salapärane runes vaata kujud draakonid. Labürindi peidetud nad leiavad unikaalsed esemed.

Kaupmehed on oma kaupluste, ehitab ja rentida kodus. Lisaks kauplejad ostavad ja müüvad ressursse ning jahitrofeedega.

Rambov online mäng - see on ainulaadne maailmas maagia ja mehaanikat. See saar, kadunud ookeanides suutnud täielikult läbida isegi kõige rohkem ja kogenud sõdurit.

Mitmel pool saarel pole isegi läinud. Kõik need orud metsade, mägede ja mere ääres, sügaval maa all koobastes, mis ei hajuta pimedus isegi targemaid valguses laterna pole uuritud lõpuni. Keegi ei tea, kuidas võita verejanuline koletised ja kole undead - siin saab tugineda võlu ja võidelda tõhusust.

Mängi mängu online Rambov uskumatult põnev. Iga ülesanne, mida saab preemiaks. Surnud loomad kuuluvad ka erinevaid väärtuslikke trofeed: nahad haruldaste loomade, roomajate ja vastik naha suled. Kui sa oled õnnelik, siis on vahel oluline trofeed on kondine plaadid graveeritud maagia Runes.

Rambov online on täis mitte ainult ohtu. Kui mängid hoolikalt Rambov, leiad palju maetud varandus, täis kasulikke ja väga haruldased esemed.

On the set hoiuste kaevandatakse kalliskivid, maagi, killud kristallid, puit, ravimite juured ja maitsetaimed.

Saarel on veel avastamata linna maa-aluseid koopaid ja sügav ookean. Kui sulle meeldib, et uurida ja teha avastusi, siis eriti nautida mängides Rambov. Lõppude lõpuks on unistus iga teadlane on Greyford linn - paljud inimesed tahavad, et leida oma viis see salapärane koht. Kuulduste kohaselt Greyford - ainus linn, kus põlisrahva elab veel.

Rambov online mäng pakub palju erinevaid võimalusi. Võite ehitada oma maja või rent armastatud iga linn või piirkond. Elama majas saab avada poe, kus see töödeldakse ja kaevandatud ressursse toota erinevaid objekte neid. Võite luua oma relvad, raudrüü, maagia eliksiirid ja autasud. Toodetud asju saab pidevalt parandada. Samuti kõik, mis sul on tehtud stuudio, saate müüa oma poe või rentida seda turule.

Kui sa ei ole huvitatud sõjalise tegevusega või ei meeldi raske töö, mida saab nautida täidab külalistele, et anda rändkaupmeeste. Doing nende külalistele suurendab oma maine. Mida suurem on võimsus, erakordne omadused asjad, mida saab osta need kaupmehed.

Osale mängus Rambov - samm, mis viib teid lähemale uimastamise seiklus ootab see hämmastav maailm. Siin saab olla parimatest parim!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more