Järjehoidjad

rantšo simulaator

Alternatiivsed nimed:

Ranch Simulator on väga arenenud rantšo simulaator. Graafika on uskumatult realistlik ja mäng ise, kuigi mõnel hetkel lihtsustatud, on üldiselt reaalsusele väga lähedane.

Esimene asi, mida teete Ranch Simulatori mängimist alustades, on täiustatud tegelaste redaktor. Valige peategelase sugu, seejärel tema kehaehitus, välimus ja riietus. See kõik on pigem kangelase loomine mingis laskuris. Põllumajandusmängudes kohtab sellist realismi harva.

Krunt pole just väga ebatavaline, pärandate sugulaselt lagunenud talu ja lähete sinna oma vara üle vaatama. Asi ei piirdu ühe ülevaatusega, sinna jäädki ja püüad hooned korda teha ja seda imelist kohta taastada.

Maja, nagu kõik kõrvalhooned, on haletsusväärses seisukorras. Seetõttu ööbite algul telgis.

Kõigepealt tuleb lahendada transpordi küsimus, ilma milleta pole võimalik lähilinnast remondiks vajalikku kohale toimetada. Selles asjas on sul vedanud, garaažist leitakse lahtivõetud veoauto. Kõik selle kokkupanekuks vajalikud osad leiate oma talu territooriumilt.

Tuleb ette valmistada piisavalt puitu ja muid materjale ning seejärel asuda demonteerima vana maja, milles on lihtsalt ohtlik elada. Sellega toime tulemine pole keeruline, kuid uue ehitamine võtab veidi aega. Peate kõik talad ja muud konstruktsioonielemendid käsitsi kinnitama. Kui olete töö lõpetanud, võite unustada kõik telgieluga seotud ebameeldivused.

Järgmisena leiad leibkonna rajamiseks keerulise tee:

  • Kodulindude ja loomade kasvatamine
  • Taastada ülejäänud hooned krundil
  • Jahtige lihavarude loomiseks
  • Külva põldudele
Seda kõike aitavad korraldada lähima linna

poed, kust leiate seemned, inventari ja muu vajaliku.

Seal saab müüa ka talu toodetud toodangut.

Kui teil koguneb piisavalt raha, saate transpordi uuendada või uue osta. Ja see võib olla kas veoauto või traktor või peresedaan.

Mäng näitab väga detailselt kogu tootmisprotsessi. Näiteks puu koristamiseks peate langetama sobivad puud ja alles siis lõikama need plankudeks. Aga ehitusmaterjalide hulk on näidatud väga tinglikult, et ei peaks seda kõike kuude kaupa väikeses veokis tassima.

Loomset toitu tuleb regulaarselt ise kaasa tuua, sest see ei teki võluväel iseenesest ja kõike ise toota on võimatu.

Lihtne mängida, kuid huvitav. Järk-järgult muudate lagunenud, lagunenud talu edukaks ettevõtteks. Ja kui majapidamisega tegelemisest tüdinete, võtke lihtsalt relv või õngeridvad, minge kalale või jahile.

Ranch Simulator tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et õppida kõiki põllumajanduse läbi ja lõhki!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more