Järjehoidjad

Rappelz

Alternatiivsed nimed: Rappelz, mäng Rappelz, Rappelz online, Rappelz võrgus

Rappelz Internetis - see on uus fantaasia mäng, mis on loodud Korea tootja NFLAVOR . Kasutamise mäng ei pea maksma, kui Rappelz Online rajaneb põhimõttel « tasuta mängida » see tähendab, et kuutasu mäng on puudu.

Kuidagi ja grata mängus Rappelz Online , on vaja, et täita vähemalt järgmised nõuded süsteemile:

· OS : Windows XP / SP 2 või [_2_ ] Windows Vista

· Protsessor - AMD / Intel 2GHz

· 512 MB RAM [ _2_] Windows XP või 1024 MB jaoks Windows Vista [ _2_]

· 128 Mb videokaart

· DirectX 9. 0C.

Siin on mõned võimalikud miinused mängida ilma probleemideta, loojad soovitavad järgmistele nõuetele:

· OS: Windows XP / Vista,

· Protsessor - Pentium-IV 3. 0GHz või AMD Athlon X2 5000 +

· Viimase põlvkonna videokaartide 256 Mb või rohkem,

· 1024 Mb RAM

· DirectX 9. 0C.

On vaja ka Interneti-ühendus.

Et alustada mängu, pead läbi p egistratsiya mäng Rappelz . Et seda teha, tehke järgmist:

· Tegelikult Registreeri Rappelz profiili. Siin tuleb sisestada oma e-posti aadress (mis on kasutajanimi mängus), salasõna, lugeda ja aktsepteerida kasutustingimusi mängu

· Järgmine, peate alla laadima mäng klient, seda saab teha otse kohapeal. Et mängida Rappelz, nõuab umbes 2. 1 GB vaba kettaruumi. Pärast Rappelz mängu online download, siis tuleb lihtsalt käivitada faili setup . Exe kausta kus mäng on laetud. Praegusel Rappelz Online registreerimine lõpeb ja me saame jätkata mängu.

Ja gras Rappelz on kõrge graafika. Maastikud ja tegelased tõmmatud detail, in pisidetailis nii palju, et mõned objektid võivad vaadata tundide kaupa ja tahan puudutada. Tuleb märkida, soundtrack mängu. Pidevalt mängib muusika loob õige atmosfääri rohkem kastes mängijate võlumaailma.

Rappelz online mäng , kus on kolm ainulaadne võistlused

· Virgo

· Asura

· Guy.

Guy - see esmasündinu elanikku haldjas maailma. Nad on sügavad teadmised maagia, saab seda kasutada tõhusalt. Nad teavad, kuidas elada harmoonias loodusega ning kuidas kasutada oma kingitused, kahjustamata oma aega. Formation seda sõitu nagu tsivilisatsioon on olnud pikk ja raske. Mitte abita Deva ja Asura Gaya ei saanud meistrid oma maad.

Asura - Jumala lapsed hävitamine. Nad täiesti teadma kunsti sõda - oma mages ei ole halastust vaenlaste ja rünnakud leiavad alati oma siht. Vaatamata oma päritolu, nad on loodud selleks, et õpetada inimestele, et kaitsta oma maad ja suutma võidelda nendega.

Virgo - see on Guardian of Light, Jumala lapsed of Creation. Tunnuseks see rass on see, et nad on meistrid tervendav magic. Kuid see ei tähenda, et nad ei saa võidelda! Virgo saadeti siia maailma, et õpetada inimesi armastada ja tema eest hoolitseda kõige elava, et neid kaitsta. Need inimesed õppinud, kuidas kasutada maagiline tervendav eesmärkidel ja minna lahingusse vaid vastuseks agressiooniks.

In Rappelz mängida saab olema suur hulk kohtades. Saad mängida sood, kõrbed, mäed, mäed, tasandikel, koopad, kaevandused, ja paljudes muudes kohtades. Mängu ka arvukus erinevates hoonetes - leiad igasugu varemed, tegevuskulud hoonetes, lossid. Nii palju avatud ruumi lahing ja igaüks saab valida huvitavam maastik. Mängib, peate alati olema valmis lahinguks, sest maailm on täis erinevaid koletisi, loomad ja muud maagilised olendid.

Eripäraks on mäng, et saad teha abistaja kujul looma. Igaüks võib leida lemmik kõigile. Te võite võtta näiteks on või loom, näiteks:

· N Anter y [_19_ ]

· Birds y

· Ork ja

· Yeti

· Skeleton ja

· Red th elf [_21_ ] ja

· Syn tema elf [_21_ ] ja

· Sireenid y

· Wolf ja

· Predator ja

· Salamanders y

· Tütar torm

· Angel ja

· Centaur ja

· Cerberus ja

· Genie ja

· White th Dragon [_21_ ] ja

Mõned lemmikloomad kergemaks mõned raskem, kuid nad kõik on oma eripära ja saab hindamatu ohtlikus maailmas.

Ja grata online mäng Rappelz võib olla 5 ametlik servereid. Kumba valida - see on kuni kasutaja.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more