Järjehoidjad

Raska

Alternatiivsed nimed: Rashka

Raska Online - tasuta veebipõhine mäng strateegiline žanr, mis näitab tegelikku olukorda finantssektoris vahetus Venemaal ja kogu maailmas. Erinevaid töötatud projekti Finam, on unikaalne Internet praegune mänge. Raska online mäng õpetab, kuidas ellu jääda julm maailm, kus edu hoovad on jõudu, võimu ja raha. Registreerimine annab sulle pileti Raska tõeline kool elu. Omandatud oskused mängu, saate isegi kohaldatakse tegelikkuses. Mängimise alustamiseks Raska, peate veenduge, et teie süsteem vastab järgmistele nõuetele:

1) süsteemi Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) Mälu 128 MB

4) Compatible DirectX graafika adapter

5) internetiühendust

Registreeri Raska mängu on järgmine:

- Kehtestatud hüüdnimi

- Teie e-posti aadress

- Läbimõeldud salasõna

Siis vajuta nupule Register, siis peaks alla laadida mäng klient.

Pärast Raska line kontroll on möödas, ja sa olid mängu, vaata ringi, vaata peensusi töö börsil ja edasi - kaitsta oma positsiooni!

Sa mitte ainult vaadata, vaid ka ühineda sellistel üritustel teket, kasvu ja kokkuvarisemine mõjukad ettevõtted, poliitiline Etapid ülemaailmne finantskriis. Peab õppima haldama raha tõhusalt ja tarkust, et aktsia kauplemise. Pea meeles, et mõnikord isegi näiliselt väike tehing võib sõltuda palju. Mängi Raska, üks peab töötama järgida eesmärki. Luck kaasneb julge ja visa mängijad.

Key Concepts Raska

- Võimsus

- Force

- Money

Võimsus - kasu tark, tugev vaim, kes suutnud võita asutus inimesed. Hästi läbimõeldud tegevus veenmise võiks vallutada palju. Ja kuidas on magus mõnikord teeninud tunne võimu!

Võime saab murda ja vallutada, kes oleks nõrgem kui sina. Hirm sunnitud kummardame sind. Jah, see aitab sillutada teed ihaldatud koht päikese käes.

Noh, mis koht on hõivatud sama raha meie elus? Raska online mäng annab võimaluse mõista, et raha sa ei saa lihtsalt bussipileti või muude isegi kõige kallim esmatarbekaupu. Raha võib mõjutada erinevaid aspekte meie juba rahutuks elu. Rahasumma mõnikord järsult muuta sündmuste kulgu. Millega kehtestatakse kapitali, mida saab panna kokku Raschke sõnalt saab teha imet! Isegi võimu ja kummardavad raha võimu!

Aga kuigi põhiülesanne mäng - sa ässad majandusküsimustes, et mängida mängu online Raska, soovite, ja teeme muid olulisi asju. Online mäng Raska on võidelda ja sotsiaalsete teguritega. Nii et sa pead järgima poliitilisi sündmusi. Näidata oma strateegilist mõtlemist, arendada kava, et te ei saavuta sellist mõju, mida saab teha oma lööki poliitilise ja majandusliku maailmavaade.

Saada loetletud rohkem kaalu, korraldada kartellid. Koostöö teiste mängijatega saab kasu ainult teile! Paljud tegelased, kellega tekib on tuntud isikud reaalses elus, kuigi veidi muteerunud. Ma arvan, et te ei ole liiga üllatunud, kui juba tead, et mängu dubleerib reaalsust.

Põnev PvP süsteem annab võimaluse võidelda zombisid, korraldada rünnaku tehas röövida Korowai või poest. Sul on võimalus võita hooneid ja isegi kogu riigi territooriumil.

Mängi mängu online Raska on lihtsam, kui alguses sõnastik õpivad algaja kaupleja, kes kogub oluline majanduslikult kasutada mängu. Seejärel proovige pumbata vähe saada esialgne kakuke ja siis julgelt vallutada Raska. Mängus on 60 taset. Pöörake tähelepanu nii majanduslikku ja poliitilist poolt. Allalaadimiseks majanduslik tase Aktsiate ostu ja müügi. Ja tasandamine poliitilisel tasandil vaja võtta hääletamisest osa küsitlused ja uudised, teha märkusi postitada foorumites ja jututubades.

Skraste oma vaba aega koos lõbus gameplay. Enjoy Brilliance mängu kasutajaliides ja originaalseid ideid. Ülevaade usun, et asjad ilmtingimata õnne ja siis naerata!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more