Järjehoidjad

Ebakõla

Alternatiivsed nimed: Razdor

Online brauseri mäng ebakõlasid tasuta ja seetõttu on võimalik, et keegi, kes armastab fantaasia lugusid ja suurepärane graafika. Samal ajal ei ole konkreetset süsteemi nõuded: kõige tähtsam on internetiühendus ja kaasaegne brauser. Hinnata ennast kõigi vaatamisväärsuste, peate jätkama mängu ametlikul kodulehel. Ebakõlasid Online registreerimine on täita järgmised väljad:

1) Mängu nimi.

2) Password (tähed segamini numbrid - parim variant).

3) Kehtiv e-posti teel.

4) Sisestage kood pildil.

Lisaks on soovitav lugeda Mängureeglid ja kasutaja kokkuleppe, kui vajutada "Registreeru" võtta kohustus jälgida kõike, mis oli märgitud dokumentide nüüd. Kui teil on kõik korraldatud, ja klõpsate linki kalliks - ebakõlasid Online registreerimine võib pidada täielikuks. Kohe pärast seda, saate luua isegi 1-4 (! ) Märki (soovi korral), millest igaüks võib olla unikaalne välimus, kiirenenud teid. Ja märgid, ja liides, ja maailm ebakõlasid Online mängud üldiselt on lihtsalt fantastiline!

Nii, niipea kui nad lõpetanud registreerimistaotluse etapis mängu ebakõlasid ja arvu ja põhiomadused märki, leiad ennast väikeses hubases küla, jättes teid ja sukelduda tõeline seiklus ja võitlus. Üritused gameplay arendada üsna kiiresti, nii et palju sõltub kiirus teie reaktsioone ja arengutase põhiomadusteni oma iseloomu. Ja nad on järgmised:

• Võimsus - mõjutab kahju suuruse oma füüsilise tervise kahjustamise vaenlane.

• Agility - aitab dodge vaenlase rünnakud.

• Endurance - suurust mõjutab elupunktid oma iseloomu ja imendumist sissetuleva kahju neist.

• Luck - mõjutab kõiki väga positiivselt.

• Spirit - Vähendab magic kahju ja suurust mõjutab mana.

• Intelligence - põhjustab teile magic kahju ja mana punkte.

Tulemusnäitajad suurendada üleminekuga järgmisele tasandile. Et edukalt mängida mängu online ebakõlasid, vajavad parandamist kõigi nelja liiki tegelevad kahju

1) füüsilise - taotletakse külm relv Nujakka

2) kauge - väikerelvade kauguselt

3) otsene - kohaldatud preester ilm

4) magic damage - rakendatakse loitsude abil mustkunstnik.

Ebakõlasid online mängu süsteem on järgmised klassid:

• Warrior - rünnak ja kaitse abil erilisi võimeid (kiire löök, aeglane halama, spetsiaalne sektsioon, ulguma raev jne )

• trikimees - rünnak ja kaitse abil eriline ilm (tulekera, sõrmus, tule, maagiline tõke, teleportatsioon jne )

• preester - õnnistab, tervendab ja kaitseb

• Hunter - kasutab erinevaid püüniste püüniste aeglustub, varjab ja nii erinevaid kaadrid

Vaatamata mulje mängida ebakõlasid sa ei pea ainult osaledes lahingutes tänu kõrgelt arenenud kutsesüsteemi:

1. Kogunemine: metsatööline ja kalamees.

2. Machining: rätsep, Tanner, krakkimise, puusepp, sepp.

3. Üldiselt - toiduvalmistamiseks.

Teisisõnu ebakõlasid online mäng võimaldab teil nautida ja rahulikku eluviisi, et eduka arengu, mis arvutatakse vajalikud iseloomu arendamise kogemus. Mitmekesisus ja maaliline kohalikud koletised väärivad imetlust. Väidetule mängida te sisalikud, suuteline iseloomu kiviks ja Undead oma semude ja metssiga, kangelane töötab umbes metsas, ja muidugi, hundid, mis jääb pärast hammustada tüütu verejooks.

Vaatamata sellele, et lahingud toimuvad reaalses režiimis mängida mängu online ebakõlasid saate lihtsalt ja aeglane internet - ühendus. Lõppude lõpuks, iseloomu mudelid on koormatud otse lahing, peaaegu ilma segavad mängijaid põnev tegevus. Ära usu mind? Vaadake ise, kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more